Eлектроінструмент DWT

електроінструмент DWT

електроінструмент DWT користується великою популярністю більш ніж в сорока стан світу, впевнено займаючи лідерську позицію в класі Semi-Pro (напів-професійний). Бренд ДВТ, заслужив довіру до себе побутових споживачів і професійних будівельників, які цінують якість, надійність і функціональність і не готових переплачувати за іменитий бренд.

Офіс компанії DWT International знаходиться в Швейцарії. З метою забезпечення ідеального співвідношення «ціна-якість», основні виробничі потужності, розташовані в КНР. Заводи добре розвинені і відповідають світовим стандартам. Трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва, дозволив досягти високої якості продукції, зберігши доступну споживачам ціну. Досвідчена команда професіоналів, сучасне обладнання, комплексний підхід до виготовлення і вірність традиціям, що склалися, постійна робота над оптимізацією та удосконаленням технологій дозволяє тримати високий рівень конкурентоспроможності та відповідати світовим стандартам якості ISO 9001 2000.


Параметри, заявлені в технічних характеристиках інструменту DWT, мають строго заявлену величину!


Кожна категорія, має широко представлену лінійку продукції, оптимально задовольняє споживача характеристиками, функціональністю і ціною. Абсолютно весь інструмент DWT, має гарантійний термін в ДВА РОКИ! Кількість сервісних центрів на території України, неухильно зростає. У всіх великих містах України, завжди можна отримати кваліфіковане обслуговування інструменту в більш ніж сорока сервісних центрах. Проектування нових моделей, грунтується на досвіді споживачів, враховуються бажання і потреби, усуваються недоліки попередніх поколінь.

Купити інструмент DWT в інтернет-магазині

Інтернет-магазин dwt.com.ua, є офіційним дистриб'ютором DWT в Україні і позиціонується як офіційний сайт ДВТ. На сайті представлений повний каталог продукції DWT, сторінки товарів, заповнені ємною інформацією: технічні характеристики, фото огляди, реальні відгуки споживачів і актуальні ціни та наявності.

Купити інструмент DWT в Україні у офіційного дистриб'ютора в інтернет-магазині dwt.com.ua, кваліфікована консультація, конкурентоспроможні ціни, актуальне наявність, регулярні акції, оперативність виконання замовлення і оправлення в усі міста України, уважність до кожного клієнта, дотримання гарантійних зобов'язань - це то, на що Ви можете розраховувати, співпрацюючи з нами!