Циркулярні пилки DWT

Кругла пила DWT

Кругла пила DWT - ручний електроінструмент, напів-професійного класу (Semi-Pro), з відмінним поєднанням компактного розміру і високої потужності, призначені для виконання вертикальних і похилих розпилів в деревині, деревних матеріалах, а використання спеціальних пильних дисків, дозволяє розпил пластика і алюмінію.

характеризуються: ідеальним співвідношенням «ціна-якість», зручністю і безпекою експлуатації (клас безпеки II), продуктивністю і ефективністю, точністю і акуратністю різів, надійністю і витривалістю, а також компактними розмірами і невеликою вагою

Циркулярные пилы DWT (баннер)

Діаметр пильного диска і потужність електродвигуна

Основний параметр для дискових пилок - діаметр пилкового диска, який відповідає за максимальну глибину пропила, а також продуктивність. Модельний ряд DWT, представлений пилами розрахованих під діаметр пилкових дисків від 160 до 230 мм, що дозволяє вибрати як модель «паркетник», так і потужний інструмент, що дозволяє проводити розпорошити вагомих заготовок до 100 мм завтовшки.

Високотехнологічні електродвигуни, мають достатній запас потужності для роботи при підвищених навантаженнях, що дозволяє якісно виконувати розпил, не побоюючись перегріти двигун. Модельний ряд представлений пилами, потужністю від 1200 Вт до 1800 Вт, перші цифри в індексі моделі, несуть інформацію про номінальну потужність вироби. Частота обертання диска, має стандартний для пив параметр для роботи по дереву 4 500 -5 000 оборотів в хвилину.


Інструмент DWT, строго відповідає параметрам, заявлених в характеристиках!


Регулювання кута і глибини пропила

Регульована опорна підошва, дозволяє здійснювати похилі пропили в діапазоні від 90 ° до 45 °. Жорстка конструкція з двостороннім фіксацією, а також паралельний упор в комплекті, дозволяють здійснювати пропили високої точності. Високопотужні моделі професійного призначення, мають регулювання глибини пропила, реалізовану через коригування висоти опорної підошви щодо осі шпинделя.

Конструкційні особливості дискових пилок DWT

Корпуси циркулярних пилок ДВТ, виготовлені з високоякісного удароміцного пластика, а якість збірки, виключає дефекти. Конструкція ергономічно продумана і має компактні розміри, для ґрунтовного утримування пилки оснащені двома ручками, а з метою підвищення комфорту і запобігання вислизання, рукоятка має гумові вставки.

КНОПКА ПУСКУ - інтегрована в рукоятку, в цілях безпеки, оснащена блокуванням курка, запобігаючи випадковий запуск інструменту.

Рухомого ЗАХИСНИЙ КОЖУХ - забезпечує безпеку оператора, підпружинений механізм автоматично закриває пильної диск, у відсутності контакту з поверхнею заготовки. Для відкривання в ручному режимі, кожух оснащений важелем.

розклинюючий ніж - запобігає заклинювання пильного диска в матеріалі, забезпечує безпеку оператора і інструменту, розташований за пильним диском всіх дискових пилок.

Купити циркулярну пилку DWT в інтернет-магазині

Інтернет-магазин dwt.com.ua, є офіційним дистриб'ютором DWT в Україні. На сайті представлений повний каталог продукції, модельний ряд дозволяє підібрати оптимальний варіант і купити циркулярну пилку dwt, з доставкою по території України.

На інструмент поширюється термін гарантійного обслуговування 24 місяці, продукція проходить трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва, а 42 сервісних центру стануть вагомим аргументом на користь ДВТ.