Акумуляторні шуруповерти DWT

Акумуляторні дрилі-шурупокрути DWT

Акумуляторні шуруповерти DWT - один з найбільш затребуваних інструментів, призначені для виконання складальних робіт і свердління отворів невеликого діаметра в металі та деревині. Характеризуються: продуктивним акумулятором, практичністю, потужністю, компактними розмірами, ергономікою, функціональністю, надійністю і витривалістю. Шурупокрути ДВТ - інструмент напів-професійного класу, гідно зарекомендував себе як у побутових користувачів, так і у професіоналів.

Аккумяляторные шуруповерты DWT

Харчування шуруповертов DWT

Ємність акумулятора - основний параметр продуктивності, він визначає час автономної роботи до повного розряду, вимірюється в амперах помножених на годину (Ач). Потужність АБ визначається напругою, вимірюється в вольтах (В). У модельний ряд шуруповертов ДВТ існують акумулятори напругою: 10 В, 12 В, 14,4 В, 18 В.

Li-Ion - літій-іонні акумулятори

Li-Ion

ПЕРЕВАГИ: висока потужність і відсутність «ефекту пам'яті», більш екологічно безпечні. Емеют компактні розміри і невелику вагу.

НЕДОЛІКИ: - слабка переносимість негативних температур.

Порада:заряджати акумулятор при неповному розряді (залишковий 15%), і заряджати до 90%

Ni-Cd - нікель-кадмієві акумулятори

Ni-Cd

ПЕРЕВАГИ: стійкість до навантажень великим струмом заряду і розряду. Менше схильні до втрати ємності при негативних температурах.

НЕДОЛІКИ: володіють «ефектом пам'яті» при заряді акумуляторної батареї, з часом втрачає ємність.

Порада:рекомендується остаточно розряджати акумулятори даного типу перед порожнім зарядом. У разі втрати початкової ємності, проводити кілька відновлюють циклів розряд-заряд.


Зарядні пристрої, якими укомплектовані шуруповерти, дозволяють забезпечити повний заряд батареї протягом години.


Моделі, в назвах яких індекс «2», укомплектовані двома акумуляторами, що дає можливість, невпинної автономної роботи. Індекс «BMC», інформує про наявність пластикового кейсу в комплекті поставки.

Аккумяляторные шуруповерты DWT

Потужність шуруповертов DWT

Параметром, що визначають продуктивність дрилі-шуруповерта, є крутний момент і частота обертання. Залежно від умов експлуатації і типів робіт, важливо враховувати технічні можливості інструменту.


Двоступеневий редуктор дозволяє встановити режим роботи зі зміною пріоритету крутного моменту до частоти обертання.


Ступінчастий регулятор обмеження крутного моменту має широкий діапазон режимів, що дозволяє оптимально підібрати необхідне зусилля. Електронне регулювання швидкості обертання, якою оснащені шурупокрути DWT, дає можливість плавно регулювати частоту обертання силою натискання на курок. Перемикач боку обертання (Реверс), вбудований в корпус, що робить зручним перемикання однією рукою і препятсвует його облому. Шурупокрути DWT оснащені швидкозажимним типом патрона, для зручної і легкої заміни оснащення.


Вбудована функція автоматичного блокування шпинделя, дає можливість заміни насадки однією рукою і доровота шурупів вручну.


Корпуси шуруповертов DWT виготовляються з високоякісного ударостійкого пластику. Ергономіка конструкції і внутрішня компоновка механізмів, дозволяє мінімізувати габаритні розміри і вага і експлуатувати тривалий час і комфортно навіть у важкодоступних місцях. Високоміцні матеріали і сучасні механізми і компоненти, забезпечують тривалий ресурс і дозволяють використовувати інструмент при високих навантаженнях, тривалий час.

Шурупокрути ДВТ оснащені додатковими функціями і особливостями такими як: LED-підсвічування, індикатор рівня заряду акумулятора, м'які вставки на рукоятці, автоблокування патрона, які будуть корисні в при інтенсивній роботі.

Купити акумуляторний шуруповерт DWT в інтернет-магазині

Якщо ви вирішили купити хороший і недорогий шуруповерт, то вибір на користь DWT буде раціональним, тому що інструмент ДВТ зарекомендував себе як високоякісний і надійний в доступному ціновому сегменті.

Інтернет-магазині dwt.com.ua - офіційний дистриб'ютор DWT, на сайті представлений повний каталог оригінальної продукції, а вказані ціни і наявність, завжди актуальні. Купити шуруповерт і /або інший інструмент DWT, гарантійний термін облуговування 2 роки, доставка по території України, оплата будь-яким зручним способом.