Торцювальні пили DWT

Торцювальні пили DWT - (електричне стусло) мобільне обладнання напів-професійного класу (Semi-Pro), для точного поперечного розпилювання довгих заготовок (деревина, деревні матеріали, пластикові труби і алюмінієві профілі) під прямим і довільним кутом. Торцювання ДВТ, чудово зарекомендували себе у побутових споживачів і професійних майстрів, як ефективний і надійний інструмент з ідеальним співвідношенням «ціна-якість».

ВІДМІННІ РИСИ: висока точність і акуратність різів, запас потужності двигуна, продуктивність і ефективність, жорстка і міцна конструкція, простота і безпека експлуатації (II клас), витривалість і надійність інструменту

ПРИЗНАЧЕННЯ: поперечне розпилювання деревини і композитних матеріалів на його основі, як під прямим кутом, так і під довільно обраним. Використання спеціальних пильних дисків, дозволяє деяким пил, виробляти розпилювання пластику і навіть металу

Торцовочные пилы DWT

Митників торцювальні пили DWT

Циркулярна пила, через рухливий важіль на шарнірі ( «маятник»), з тильного боку кріпиться до поворотного кола, встановленому на станині. Конструкція дозволяє виробляти рези як під прямим, так і під похилим кутом, повертаючи коло по вертикальній осі щодо станини із заготівлею. Додатковий шарнір на маятнику, дозволяє змінювати кут нахилу пилки навколо осі і виконувати рези під горизонтальним кутом. Заготівля подається вздовж направляючої і надійно фіксується вбудованою струбциной. Для виконання різу, оператор утапливает важіль з пилкою в заготовку. Безперешкодне проходження крізь заготовку, забезпечується прорізом в поворотному колі для пильного диска.


Торцювальні пили DWT, оснащені надійними високотехнологічними електродвигунами, запас потужності яких забезпечує продуктивну роботу за будь-яких режимах робіт, не відчуваючи граничних навантажень (експлуатуючи інструмент в рамках заявлених параметрів)


Залежно від розміру заготовок і виконуваних цілей, торцювальні пилки розраховані на різний діаметр пилкових дисків. Модельний ряд торцовок ДВТ, забезпечує вибір моделі з оптимальною співвідношенням потужності до діаметру пилкового диска, а також дозволяє підібрати інструмент з ідеальним співвідношенням «ціна-якість» і необхідною функціональністю.

Потужність торцовок, нижче дискових пилок, але навантаження при поперечних резах, значно менше поздовжніх, що виключає перевантаження інструменту, навіть при самій інтенсивної експлуатації

Торцювальні пили DWT з протяжкою

Такі пилки служать для розпилювання заготовок більшою шириною, для чого маятниковий важіль, встановлений на паралельні рейки, дозволяючи поздовжнє переміщення пили уздовж станини. Моделі оснащені тягової функцією, мають в назві індекс -P

Комбіновані торцювальні пили DWT

Комбіновані пилки DWT, поєднує в собі функціональність двох інструментів, дозволяє використовувати як в режимі пили торцювання, так і режимі стаціонарної розпилювальної пилки, що істотно розширює сферу застосування обладнання. Для використання в режимі розпилювального стола, пила встановлюється в горизонтальне нижнє положення і фіксується. Такі пилки оснащені функцією плавного пуску, що дозволяє без ривків запускати верстат, не навантажуючи електромережу. Комбіновані моделі, мають в назві індекс - K

Конструкційні особливості торцювальних пив DWT

Міцна станина з магнієвого сплаву і жорстка конструкція маятникового механізму пилки, забезпечують високу точність і якість різів. Розмічальні шкали на рухомих механізмах і відсутність люфтів в настройках, дозволяють точно задати необхідні параметри.

Торцювальні пили DWT, оснащені струбциной для надійної фіксації заготовки щодо упору, що перешкоджає її зміщення під час роботи і забезпечує безпеку оператора.

Система безпеки (клас «II») - пили оснащені захисним кожухом, який автоматично закриває ріжучу частину пильного диска в неробочому положенні. Захист від випадкового запуску, запобігає ненавмисний запуск обладнання, блокуючи натискання кнопки «ПУСК»

Колекторні двигуни, оснащені швидкознімними щіткотримачами на корпусі, що дозволяє швидкий і простий доступ для контролю і заміни графітних щіток

Мала вага і невеликі габаритні розміри торцовок, забезпечує мобільність і простоту транспортування обладнання.

Ергономічно продуманий дизайн, полегшує роботу оператора, забезпечуючи зручність і простоту експлуатації.

Вбудована система пиловідсмоктування, забезпечують чистоту робочого місця і мінімізують концентрацію пилу в повітрі. Стружка відвідний патрубок, дозволяє підключати шланг пилососа і мішок для збору пилу.

Купити торцювальні пили DWT в інтернет-магазині

Інтернет-магазин dwt.com.ua - офіційний дистриб'ютор ДВТ Україна, на сайті представлений повний каталог оригінальної і сертифікованої продукції. Зазначені ціни, відповідають нижнього рівня РРЦ і завжди актуальні, також як і заявлена кількість! Купити торцювальні пилку DWT в інтернет-магазині, доставка по території України, оплата будь-яким зручним способом.

Трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва, 36 місяців гарантійного обслуговування, стануть вагомим аргументом на користь Швейцарського бренду.