Електрорубанок DWT HB03-110 T

артикул: 166340  
Немає в наявності
 • Опис
  Огляд Електрорубанок DWT HB03-110 T

  Электрорубанок DWT HB03-110 T

  DWT HB03-110 T - електрорубанок професійного призначення, шириною стругання 110мм, класу Semi-Pro, з високопотужним двигуном, регулятором глибини, додатковими упорами, а також можливістю стаціонарного використання.

  призначення: стругання, зняття фаски, фальцювання, вибір паза, зрізу країв в деревині, деревних матеріалах, а також в пластиці; пристосування в комплекті, дозволяють використовувати рубанок в стаціонарному режимі
  особливості: висока потужністю і продуктивністю, акуратність і якість виконуваних робіт, ширина стругання, універсальність і функціональність, ергономіка і безпека експлуатації, надійність і довговічність, високу якість і витривалість інструменту

  Двигун і ножовий вал рубанка DWT HB03-110

  Електрорубанок, оснащений високотехнологічним, продуктивним електродвигуном, номінальною потужності 2 000 Ватт (Вихідна потужність 980 Вт), а високопродуктивна крильчатка, забезпечує ефективне охолодження.

  Ножовий вал має збільшений діаметр (60мм), сконструйований для роботи Переточувати ножами з HSS стали, які дозволяють виконувати великі обсяги робіт і витримувати високі навантаження. Рубанок дозволяє зрізати за один прохід до 3.5мм матеріалу, а паз вибирати до 16мм глибиною.

  Ножевой вал DWT HB03-110 T

  Високоякісні компоненти і матеріали, трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва, дозволило досягти чудових параметрів: клас безпеки II; рівень вібрації 3.43 м /с; звуковий тиск 95.3 дБ (А), акустична потужність 109.25 дБ (А).


  Рубанок, розвиває 15 000 оборотів, а високопотужний двигун, дозволяє підтримувати частоту обертання валу при високих навантаженнях, забезпечуючи високу якість обробки


  Опорна підошва і додатковий упор електрорубанка

  Алюмінієва опорна підошва, ретельно відфрезерована і має мікрорельєф, що забезпечує щільний контакт із заготівлею, запобігаючи ефекту «повітряної подушки». Конструкція рубанка, дозволяє використання бічних упорів для точного паралельного стругання заготовок, які надійно фіксуються швидкознімною системою кріплення.

  Регулятор глубины DWT HB03-110 T

  Регулятор глибини зрізу, має плавне регулювання висоти опорної плити, виконуючи одночасно роль додаткової рукоятки, забезпечуючи надійне утримання інструменту. Рукоятка має фіксацію положень «клацанням», на корпусі відображена орієнтовна шкала, а також тумблер живлення.


  Опорна підошва, має три V-подібних паза різної глибини, дозволяють робити наголос заготовку кутом для рівного зняття фаски необхідного перетину


  Конструктивні особливості рубанка DWT HB03-110 T

  Корпус електрорубанка, виконаний з магнієвого сплаву, забезпечуючи високу міцність і достатній тепловідвід, зберігши при цьому невелику вагу (8.1 кг). Рукоятка ергономічної форми, виконана з ударостійкого пластику з інтегрованим курком, оснащеним ФУНКЦІЄЮ БЛОКИРОВКИ СЛУЧАЙНОГО ПУСКУ. Швидкий доступ для обслуговування і контролю стану приводного ременя, реалізований окремою частиною корпусу.

  Стационарный режим DWT HB03-110 T

  Рубанок передбачає стаціонарний режим роботи, реалізований кріпильними отворами в корпусі і установочними кронштейнами в комплекті з інструментом. Мережевий шнур, має прогумовану поверхню, еластичний, на місці з'єднання з корпусом, посилений гумовою втулкою, довжина кабелю два метри


  У моделі реалізований вибір напрямку викиду стружок, а також захисний кожух, з можливість двосторонньої установки, який оберігає особу оператора від попадання стружки


  Комплектация DWT HB03-110 T

  Купити електрорубанок DWT HB03-110 T в інтернет-магазині

  Купити електрорубанок в інтернет-магазині dwt.com.ua, який є офіційним дистриб'ютором ДВТ з доставкою по території України.

  DWT HB03-110 T - електрорубанок укомплектований набором необхідних аксесуарів і упакований в фірмову кольорову картонну коробку (Розміри: 47.3х23х20.5 см; Вага брутто 9.5 кг)

  Комплект поставки:

  • Електрорубанок 1шт.
  • Пристосування для заточування лез (в зборі) 1шт.
  • Вертикальний упор 1шт.
  • Горизонтальний упор 1шт.
  • Задня опора для стаціонарної установки 1шт.
  • Передня опора для стаціонарної установки 1шт.
  • Захисний кожух 1шт.
  • Адаптер для пилососа 1шт.
  • Інструкція по експлуатації 2шт.
 • Характеристики
  Ширина стругання 110 мм
  Максимальні обороти хол. ходу 15000 об/мин
  Глибина стругання 0-3.5 мм
  Глибина вибірки паза 0-16 мм
  Розміри упаковки 44 × 21 × 19 см
  Номінальна потужність 2000 Вт
  Розміри в упаковці 47 × 23 × 21 см
  Робота в стаціонарному режимі
  Вага (без упаковки) 8.1 кг
  Сила струму при напрузі 230В 9 А
  Регулятор глибини стругання
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Категорії: Електрорубанки DWT

Теги: електрорубанок професійний HB03-110 T