Електрорубанки DWT

Каталог електричних рубанків DWT

електрорубанок DWT - ручний електроінструмент, напів-професійного класу (Semi-Pro), для виконання стругальних робіт по деревині та деревних матеріалах, а також пластику. Електроінструмент DWT, зробили своїм вибором побутові користувачі, професійні столяри, теслі і будівельні бригади, віддавши перевагу надійному інструменту з гарантією 3 роки, доступному ціновому сегменті, що не поступається у функціональності більш іменитим брендам.

Рубанки ДВТ, відмінно зарекомендували себе: співвідношенням «ціна-якість», продуктивністю і ефективністю, точністю і акуратність в роботі, безпекою та зручністю в експлуатації, довговічністю, надійністю і витривалістю.

Электрорубанки DWT

Конструктивні особливості електричних рубанків DWT

Деталі корпусу, виготовлені з високоякісного удароміцного пластика, а в моделі HB03-110 T, з магнієвого сплаву з можливістю стаціонарного використання. Корпуси рубанків, оснащені кріпленням для паралельного упору, який дозволяє точно проводити стругальне роботи уздовж краю заготовки. Конструкція жорстка і міцна, дозволяє ідеальне співвідношення «потужність-вага» і має максимально компактні розміри. Ергономіка конструкції і гумові вставки на рукоятці і курку з функцією фіксації, націлені на зручність оператора при тривалій роботі.


Механічний регулятор глибини стругання, є зручною додатковою рукояткою для ґрунтовного утримування інструменту


Електровігатель рубанків DWT

Рубанки DWT, оснащені високотехнологічними двигунами зі збільшеним діаметром статора і ротора, що дозволило підвищити потужність і забезпечити високий ступінь надійності і витривалості інструменту. Продуктивна крильчатка і оптимальне розташування і форма вентиляційних отворів, забезпечують ефективне охолодження, навіть при високих навантаженнях. Посилені підшипники і посадочні місця в корпусі, також колектор збільшеного діаметру і вугільні щітки великого перерізу, дозволяють підвищений ресурс і невибагливість в експлуатації.


Потужність електродвигуна - основний параметр, що впливає на продуктивність електрорубанка. Електроінструмент DWT, має строго заявлену величину технічних характеристик


Ножовий вал електричних рубанків DWT

Ножовий вал, в електрорубанка DWT, має збільшений діаметр, зберігши частоту обертання 14 500-16 000 оборотів в хвилину, в парі з потужним двигуном, забезпечивши високу продуктивність і чистоту обробки поверхні. Вал має можливість установки двох типів ножів: вузькі двосторонні (НЕ заточується) і широкі односторонні (заточується). Конструкція корпусів, має простий доступ для обслуговування приводного ременя.


Рубанки DWT розраховані на стандартну ширину стругання 82 мм, а також 110мм для професійних цілей


Параметри контактних підошов електрорубанків DWT

Підошви відлиті з алюмінієвого сплаву і ретельно відфрезеровані, також з метою уникнення ефекту «повітряної подушки», поверхня має мікрорельєф поздовжніми проточками, що забезпечує щільний і точний контакт із заготівлею. Для забезпечення рівного і зручного зняття фаски, на передній підошві реалізований V-подібний паз для упору кута заготовки.

Купити електрорубанок DWT в інтернет-магазині

Якщо ви вирішили купити електрорубанок, то вибір на користь ТМ DWT буде раціональним, тому що інструмент зарекомендував себе як високоякісний і надійний в доступному ціновому сегменті, а гарантій термін 36 місяців і велика кількість сервісних центрів на території України, робить DWT лідером на ринку в співвідношенні «ціна-якість».

В інтернет-магазині dwt.com.ua, який є офіційним дистриб'ютором DWT і позиціонується як офіційний сайт. Ви можете купити рубанок і /або інший інструмент з повного каталогу ТМ DWT з доставкою по території України. Актуальні, конкурентоспроможні ціни, оригінальний сертифікований товар, регулярні акції, кваліфікована консультація фахівців, оперативність виконання замовлення, виконання гарантійних умов - це те, на що можна розраховувати, співпрацюючи з інтернет-магазином dwt.com.ua