фрезерні машини DWT

 • Фрезер DWT OF-1050 V
  Особенности
  --> Регулировка скорости Система стабилизации функции Фиксатор шпинделя Регулировка глубины фрезерования
  Фиксатор включателя / выключателя Система удаления пыли
  2 780 грн.
  Номінальна потужність 1050 Вт
  Число оборотів холостого ходу 12000-30000 минˉ¹
  Внутрішній Ø цангового затиску 8 мм
 • Фрезер DWT OF-2100 V
  Особенности
  --> Регулировка скорости Плавный пуск Система стабилизации функции Фиксатор шпинделя
  Регулировка глубины фрезерования Фиксатор включателя / выключателя Система удаления пыли
  4 300 грн.
  Номінальна потужність 2100 Вт
  Число оборотів холостого ходу 8000-23000 минˉ¹
  Внутрішній Ø цангового затиску 12 мм
 • Крайкофрезерні машина DWT KF04-30
  Особенности
  --> Фиксатор шпинделя Регулировка глубины фрезерования Фиксатор включателя / выключателя Система удаления пыли
  Немає в наявності
  Номінальна потужність 430 Вт
  Число оборотів холостого ходу 26000 минˉ¹
  Внутрішній Ø цангового затиску 6 мм

Вертикальні ручні фрезерні машини DWT

Фрезерні машини DWT - ручний електроінструмент, напів-професійного класу, для виконання широкого спектру робіт (фрезерування пазів і жолобів, обробка кромок, копіювальний фрезерування, вирізання візерунків і фігурний профіль) по дереву, а також пластику. Фрезер ДВТ, відмінно зарекомендували себе як у побутових споживачів, так і у професійних майстрів, виконуючи складні і точні роботи.

Характеризуються: запасом потужності, системою стабілізації обертів, високою точністю обробки, зручністю і безпекою експлуатації, функціональністю і універсальністю, надійністю і довговічністю, ідеальним співвідношенням «ціна-якість»

Фрезерные машины DWT

Електродвигун фрезерних машин DWT

Фрезерні машини DWT, оснащені високотехнологічними електродвигунами, що володіють високим ККД, надійністю і витривалістю, які дозволяють тривалу експлуатацію при високих навантаженнях, не відчуваючи перегрів. Модельний ряд, дозволяє підібрати інструмент з оптимальним співвідношенням функціональності і потужності двигуна, а також швидкості оборотів і ціною. Достатній запас потужності, дозволяє виконувати великі обсяги погонних робіт, а також працювати з невеликою частотою обертання, якісно виконуючи обробку заготовки, не перевантажуючи інструмент.

Наявність функції плавного пуску, забезпечує старт інструменту без ривка, плавно набираючи обертів, що забезпечує високу точність, запобігаючи зрушення фрезера по заготівлі.


Є можливість регулювати швидкості обертання, а також системи електронної стабілізації, яка забезпечує однакові обороти як на холостому ходу, так і при навантаженні, дозволяють Фрезер якісно виконувати обробку дерева на оптимальних оборотах


Хід фрези вертикально-фрезерні машини DWT

Діаметр цангового затиску фрезеров ДВТ, дозволяє працювати з найбільш поширеними типами фрез, з хвостовиками 8мм і 12 мм. Блокування шпинделя, дозволяє легку зміну фрез, що зручно при складних роботах, що вимагає часту зміну оснащення. Вертикальний хід фрези в модельному ряді dwt, становить 50 - 60 мм, чого достатньо для виконання більшості операцій. Для обмеження робочого положення, фрезери оснащені системою регулювання глибини, з надійною фіксацією робочого ходу «голови», щодо підошви, деякі моделі, мають додаткову, особливо-точне регулювання.

копіювальні фрезерування - наявність копіювальних втулок в комплекті, дозволяє проводити точні роботи по шаблону, впираючись втулкою в контур напрямних.

ПАРАЛЕЛЬНИЙ УПОР - служить для точного фрезерування уздовж краю прямих заготовок. Упор, поставляється в комплекті, має високу жорсткість, фіксується зажимами в наскрізних пазах підошви.

Конструкційні особливості фрезеров DWT

Корпус «голови», виготовлений з високоякісного удароміцного пластика, якість збірки виключає люфти, зазори і інші дефекти. Ергономічні рукоятки, забезпечують ґрунтовний хват двома руками. Лита підошва з алюмінієвого сплаву, забезпечує точний контакт, а гладка поверхня, ковзання без труднощів. Наявність стружка-відвідних патрубків, дозволяє підключати пилосос для забезпечення чистоти робочої зони. Вертикальні штанги, дозволяють плавний рік «голови» щодо платформи, без люфтів і перекосів.

Купити ручний фрезер DWT в інтернет-магазині

Купити ручну фрезерну машину DWT в інтернет магазині dwt.com.ua, який є офіційним дистриб'ютором ДВТ в Україні, з гарантійним обслуговуванням інструменту терміном 24 місяці.


Інструмент DWT проходить трьох рівневий контроль якості на всіх етапах виробництва, а також строго відповідає параметрам, заявлених в характеристиках!


Повний каталог продукції DWT, кваліфіковані консультанти, оперативна відправка з доставкою по містах України, актуальні ціни та регулярні акції допоможуть вибрати оптимальний варіант високоякісного інструменту в доступному ціновому сегменті.