Заточной станок DWT DS-250 GS

Регулируемая опорная платина Регулируемая защита от искр

артикул: 169729  
Немає в наявності
 • Опис
  Огляд Заточной станок DWT DS-250 GS

  Заточной станок DWT DS-250 GS

  DWT DS-250 GS - високопотужний заточний верстат ( «чавило»), напів-професійного класу (Semi-Pro), оснащений двома паралельними точильний дисками різної зернистості Ø 150 мм, а також опорними пластинами і захисними екранами.

  ПРИЗНАЧЕННЯ: зачистка від іржі, прецизійна заточка і правка ріжучої кромки, видалення задирок, зняття фаски, шліфування поверхонь і полірувальні роботи

  ОСОБЛИВОСТІ: продуктивність і якість виконуваних робіт, запас потужності двигуна, низька шумовипромінювання, простота і безпека експлуатації (I клас), компактні розміри, гумові ніжки станини, витривалість і довговічність, надійність і якість інструменту

  Двигун загострювальної верстата DS-250

  Заточной станок, оснащений високотехнологічним асинхронним електродвигуном з значним запасом потужності (Номінальна 250 Вт /Вихідна 138 Вт) для тривалої роботи при високих навантаженнях. Двигун розвиває до 2950 оборотів в хвилину, забезпечуючи високу якість обробки поверхонь. Ретельне балансування ротора і високоспритні шарикопідшипники від провідних виробників і трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва, забезпечують мінімальний рівень вібрації і довговічний ресурс служби електроточіла. Заточний верстат, володіє прийнятними параметрами шумовипромінювання: звуковий тиск 59.0 дБ (А), акустична потужність 72.0 дБ (А).

  Толило DWT DS-250 GS

  Використання абразивних дисків електроточіле DWT DS-250 GS

  Верстат розрахований на роботу точильний дисками зовнішнім діаметром 150 мм (посадка Ø 12.7 /32 мм), дозволяє одночасно використовувати абразиви різної зернистості, максимальною шириною 20 мм і 40 мм відповідно. Шпиндель має стандартне різьблення М12, різнобічне напрямок, перешкоджає випадковому відкручування фіксують гайок.

  Конструкційні особливості DWT DS-250 GS

  КНОПКА ПУСКУ - тумблер встановлений в центрі корпусу, оснащений пилозахисним чохлом, запобігаючи потрапляння стружки обмежує функціональність кнопки. Электроточило DWT DS-250 GS

  ЗАХИСНИЙ ЕКРАН - розташовані над робочою зоною прозорі екрани з оргскла, забезпечують захист оператора від іскор, а шарнірна система регулювання, дозволяє оптимально налаштувати положення.

  ЗАХИСНИЙ КОЖУХ - металевий захисний кожух, надійно закриває абразивні диски, забезпечуючи безпеку.

  ОПОРНІ ПЛАСТИНИ ( «Підручник») - служить упором для заготовки, володіють достатньою жорсткістю для забезпечення дотримання кута обробки. Барашковий фіксатор, дозволяє без застосування інструменту, регулювати відстані до диска і кут прилягання заготовки.

  ГУМОВІ НІЖКИ - станина оснащена гумовими ніжками, три точки упору, забезпечують стабільність інструменту відносно поверхні.

  Заточной станок DWT DS-250 GS

  Купити Електроточило DWT DS-250 GS в інтернет-магазині

  Інтернет-магазин dwt.com.ua - офіційний дистриб'ютор ДВТ Україна, на сайті представлений повний каталог оригінальної продукції, а зазначені ціни і наявність є актуальним і на нижньому рівні РРЦ. Купити Електроточило DWT DS-250 GS в інтернет-магазині, з доставкою по території України, строк гарантійного обслуговування 3 роки!

  Заточувальні верстати ДВТ, чудово зарекомендували себе як у побутових споживачів, так і у професійних майстрів, які цінують ефективний і надійний інструмент з ідеальним співвідношенням «ціна-якість». Верстат укомплектований набором шкільного приладдя для моментального початку робіт і упакований в фірмову картонну коробку. Розміри в упаковці: 35.5х24.5х20.5 см; вага брутто 9 кг. Упаковка DWT DS-250 GS

  Комплектація:

  • Електроточило 1шт.
  • Абразивний диск 2шт.
  • Комплект кріпильних елементів
  • Опорна пластина 2шт.
  • Захисні екрани з оргскла 2шт.
  • Інструкція по експлуатації 2шт.
 • Характеристики
  Номінальна потужність 250 Вт
  Діаметр шліфувального диска 150 / 150 мм
  Число оборотів холостого ходу 2950 минˉ¹
  Производитель Merit Link International AG
  Сила струму при напрузі 230 В 1.09 A
  Посадковий діаметр шліфувального диска 12,7 / 32 мм
  Різьба шпинделя M12
  Товщина шліфувального диска 20 / 40 мм
  Термін гарантії 36 месяцев
  Клас безпеки I
  Звуковий тиск 59 дБ(A)
  Акустична потужність 72 дБ(A)
  Функціональні особливості
  • регулируемая опорная пластина
  • регулирумая защита от искр
  Вага 8,9 кг
  Тип упаковки Картонная коробка
  Розміри упаковки 35 × 20.5 × 24.5 см
  Комплектація
  • электроточило
  • инструкция по эксплуатации
  • шлифовальный диск - 2 шт.
  • крепежные винты с гайками - 2 шт.
  • опорная пластина для заготовки - 2 шт.
  • барашковые гайки с винтами - 2 шт.
  • защита от искр с креплением - 2 шт.
  Штрих код 7640159743477
  Інструкція користувача Инструкция DWT DS-250 KS Скачать инструкцию DWT DS-250 KS
  Деталізація Детализация DWT DS-250 KS Скачать схему DWT DS-250 KS
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Категорії: Верстати заточувальні DWT

Теги: 150 чавило верстат DS-250 GS