Зварювальні апарати DWT

Ціна
від до грн.

Тип апарату

Макс. зварювальний струм
Зварювальні інвертори DWT

Применение сварочных аппаратов DWT

Зварювальні інвертори DWT - зварювальне обладнання, напів-професійного класу (Semi-Pro), з інверторним джерелом харчування (по поліпшеним технологіям IGBT і MOSFET), що забезпечують високоякісне і надійне зварювання металу. Зварювальні апарати ДВТ, чудово зарекомендували себе як в рішенні побутових завдань, так і для професійних потреб на будівельних майданчиках і виробництвах, як продуктивне обладнання з ідеальним співвідношенням «ціна-якість».

ОСОБЛИВОСТІ: легкість і компактність обладнання, економічне енергоспоживання, бистровозбуждаемая стабільна дуга, висока якість, надійність і акуратність зварного шва, вбудована термозахист і захист від перевантажень апаратів, простота і безпека експлуатації, гарантійний термін 2 роки, надійність і довговічність обладнання

Сварочные аппараты DWT (баннер)

TIG

Аргонодугового апарати DWT TIG

TIG (Tungsten Insert Gas) - дугове зварювання через неплавким вольфрамовим електродом в середовищі захисних газів (зварювальний суміш /інертний газ, зазвичай аргон) із застосуванням присадочного металу з подачею стрижня вручну. Зварювальні інвертори за технологією TIG, дозволяють безконтактний метод створення дуги від пальника до заготівлі, на відстані 1.5-3.0 мм. Згенерована іскра, в середовищі захисних газів, проводить струм від електрода до заготівлі, створюючи стабільну дугу. Модельний ряд апаратів DWT, дозволяє вибір оптимального варіанту потужності, функціональності і розмірів. Індекс S - однофункціональні моделі, A - універсальний апарат, що дозволяє два види зварювання за технологією TIG і MMA, SA - два види зварювання при більш низькій напрузі, індекс L - апарати дозволяють зварювальні роботи алюмінію, алюмінеевий і магнієвих сплавів.

Аргонодуговые аппараты TIG (баннер DWT)

Таблица применения TIG

Спосіб застосування та високоякісна зварювання кольорових металів (мідь і мідні сплави, титан і титанові сплави, нержавіюча сталь і нікель), а також вуглецева сталь, низько і високолеговані сталь.

ПЕРЕВАГИ: високоякісний, надійний, міцний і акуратний шов (!), Відсутність шлаку як на поверхні так і в структурі, немає потреби в шліфуванні шва, локальний розігрів не допускає теплову деформацію заготовки.

MMA

Зварювальні апарати DWT штучним електродом MMA

MMA (Manual Metal Arc) - ручна дугова зварка постійним струмом (DC), штучним електродом з покриттям (при плавленні створює захисну зону зварювальної ванни газової атмосферою, відтісняючи повітря від розплавленого металу шлаковим покриттям). Найпопулярніший метод зварювання у всьому світі, що відрізняється простотою і дешевизною. В результаті короткого замикання межу електродом і заготівлею, створюється зварювальний дуга, розплавляючи електрод і метал в зварювальної ванні заготовки, змішуючись який утворює шов. Інверторні апарати з індексом: T - занижене однофазное вхідна напруга 220 В, S - два режими вхідного напруги 380 В /220 В, DL - однополярний IGBT, а також індекс K - високий струм.

Дуговая сварка штучным электродом MMA (баннер)

Таблица применения MMA

Спосіб застосування зварювання низько і високолегованої сталі, вуглецевої сталі, чавуну, нержавіючої сталі, а також алюмінію і мідних сплавів.

ПЕРЕВАГИ: простота процесу зварювання, дешевизна витратних матеріалів, немає необхідності в додатковому джерелі захисного газу, мобільність і компактні розміри апаратів.

Сварочные полуавтоматы MIG

Інверторні зварювальні напівавтомати DWT MIG

MIG /MAG (Metal Inert /Active Gas) - напівавтоматична дугова зварка постійним струмом (DC), що плавиться в середовищі захисних газів (зварювальні суміші, на основі вуглекислого газу), в якості присадочного матеріалу використовується металевий дріт з автоматичною подачею в зварену ванну. Дріт виконує роль електрода, проводячи струм до заготівлі, що утворилася дуга розплавляє присадний метал, створюючи зварювальний шов. Інверторні апарати з індексом DL - однополярний IGBT, FL - механізм подачі зварювального дроту в НЕ корпусу.

Таблица применения MIG

Спосіб застосування та якісна зварювання тонких заготовок і листового металу з вуглецевої, нержавіючої і низьколегованої сталі.

ПЕРЕВАГИ: швидкість зварювання, висока якість зварного шва, простота процесу, відсутній шлак, великий запас присадочного металу.

CT

Багатофункціональні зварювальні інвертори DWT

Модельний ряд зварювальних інверторів ДВТ, має багатофункціональні апаратиCT, Що дозволяють проводити зварювання за різними технологіями, поєднуючи функціональність декількох апаратів в одному пристрої.

Многофункциональные сварочники DWT

Спосіб застосування та виконання монтажних робіт високої складності, поєднання зварювальних технологій TIG - аргонодуговая зварювання, MMA - зварювання штучним електродом, CUT - плазмова різка.

ПЕРЕВАГИ: універсальність застосування, мобільність апарату, виконання професійні цілі.

Купити зварювальний інвертор DWT в інтернет-магазині

Інтернет-магазин dwt.com.ua - офіційний дистриб'ютор DWT Україна, на сайті представлений повний каталог оригінального устаткування і електроінструменту. Зварювальні апарати DWT, мають високу якість, а 24 місяці гарантійного терміну і 42 сервісних центру на території України, вагомий аргумент на користь ДВТ.

Купити зварювальний інвертор DWT в інтернет-магазині - сертифікована продукція, актуальні ціни, регулярні акції, доставка по території України, кваліфікована консультація і зручний спосіб оплати. Онлайн-каталог, дозволяє вибір оптимальної моделі для ефективного виконання поставлених завдань, з представленим характеристиками (строго відповідають дійсності (!), Фото, реальними відгуками користувачів і ємними оглядами.