Дрил-шурупокрут DWT BM-280 T

Автоматическая блокировка шпинделя Быстрозажимной патрон Пониженная передача Электронная регулировка скорости
Регулировка крутящего момента Реверс Встроенный LED фонарь Резиновая накладка на рукоятке

артикул: 169724  
У наявності
1 142 грн.
ціна з ПДВ
КУПИТИ В 1 КЛІК
  • Опис
    Огляд Дрил-шурупокрут DWT BM-280 T

    Дрель-шуруповерт DWT BM-280 T

    DWT BM-280 T - мережевий дриль-шуруповерт, напів-професійного класу (Semi-Pro), з двоступінчастим редуктором, системою електронного контролю швидкості, реверсом, 18 + 1 режимами обмеження крутного моменту, а також автоматичним блокуванням шпинделя.

    Призначення: свердління отвори невеликого діаметра в деревині (до 20 мм), металі (до 10 мм) і інших матеріалів, а також об'ємні монтажно-демонтажні роботи з різним типом кріплення. Застосування додаткового оснащення, істотно розширює сферу застосування шуруповерта.

    Особливості: високий крутний момент і продуктивність, витривалість і довговічність, двоступеневий редуктор, автоблокування швидкозатискного патрона, міцний корпус, ергономічна і збалансована конструкція з компактними розмірами і малою вагою, LED-підсвітка, легкий і безпечний в зверненні, ідеальне співвідношення «ціна-якість»

    Двигун і редуктор DWT BM-280 T

    Високотехнологічний електродвигун, поєднує в собі достатній запас потужності (номінальна потужність 280 Вт) для ефективної експлуатації в жорстких умовах і невеликі розміри і вагу. Двигун відрізняється високою надійністю, ротор ретельно збалансований, обмотка має жаростойкое лакове покриття, високошвидкісні підшипники мають щільну посадку в корпусі, що запобігають провертання. Продуктивна крильчатка і технічно продумане розташування і профіль вентиляційних отворів, забезпечують ефективне охолодження при тривалих роботах на високих навантаженнях.

    Дрель-шуруповерт DWT BM-280 T


    Для легкого доступу до вугільних щіток, на корпусі передбачені швидкоз'ємні щеткодержатели


    Два ступені редуктора, забезпечують вибір оптимального режиму співвідношення крутного моменту до частоти обертання, як в режимі швидкісного свердління невеликих отворів, так і при високих навантаженнях на малих обертах. Редуктор зібраний на металевих зносостійких шестернях і сателітах, планетарна шестерня виконана з високоміцного пластика. Для забезпечення швидкої і зручної заміни оснащення в патроні, при зупинці двигуна, автоматично блокується обертання шпинделя, надійно зафіксувавши положення патрона.

    Шуруповерт розвиває значні 22 Нм крутного моменту і до 1400 оборотів в хвилину на холостому ходу. Висока якість матеріалів і виробництва, дозволило досягти мінімального рівня вібрації в 0.55 м /с?, А також низького рівня шумовипромінювання: звуковий тиск 66 dB (А), акустична потужність 77 dB (А).

    Дрель-шуруповерт DWT BM-280 T
    Конструкційні особливості DWT BM-280 T

    Корпус дрилі-шуруповерта, виготовлений з високоякісного удароміцного пластика, рівень збірки, виключає люфти, нестикованія, зазори і інші дефекти. Конструкція жорстка і міцна, дизайн ергономічно продуманий, центральне розташування рукоятки, дозволило збалансувати інструмент, істотно знизивши стомлюваність оператора при тривалих роботах. Область хвата на рукоятці, оснащена гумовими вставками, що запобігають випадкове випадіння з рук.

    КУРОК - управляє електронною системою контролю частоти обертання, дозволяє плавний вибір оборотів силою натискання.

    ФУНКЦІЯ РЕВЕРСУ - дозволяє змінювати напрямок обертання шпинделя, перемикач «ползункового» типу, інтегрований в корпус, запобігаючи випадкове обламування.

    ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ РЕЖИМІВ РОБІТ - дозволяє встановити режим пріоритету швидкості обертання і крутного моменту. режимLOW (0-350 об /хв) - розраховане на свердління отворів великих діаметрів і закручування шурупів, а режимHI (0-1400 об /хв) - для швидкісного свердління отворів малого діаметра.

    ДИСК ВИБОРУ РЕЖИМУ ЗУСИЛЛЯ - 18 режимів обмеження крутного моменту (0.8-22 Нм) + режим свердління, дозволяє підібрати оптимальне зусилля, своєчасно зупинивши обертання патрона.

    ПАТРОН - дриль-шуруповерт, оснащений швидкозажимним типом кулачкового патрона з настановної різьбленням 3.8 "x24 UNF. Патрон має дві пластикові муфти для надійної фіксації оснастки, а функція автоблокування шпинделя, дозволяє проводити заміну однією рукою, а також доворачивать кріплення в ручному режимі. Діапазон затиску від 0.8 до 10мм, дозволяє використовувати застосовувані свердла і різноманітні насадки. Комплектация DWT BM-280 T

    Купити дриль-шуруповерт DWT BM-280 T в інтернет-магазині

    Інтернет-магазин dwt.com.ua, є офіційним дистриб'ютором ДВТ в Україні, на сайті представлений повний каталог продукції. Купити мережевий шуруповерт DWT BM-280 T, актуальна ціна, гарантійний термін обслуговування 2 роки, клас безпеки інструменту «II», оригінальний і сертифікований інструмент DWT з доставкою по території України. Упаковка DWT BM-280 T

    Високий рівень надійності та якості відзначили як професіонали, так і побутові споживачі, а доступна цінова категорія виводить апарат в сегмент ідеального співвідношення «ціна-якість». Укомплектований мінімально-необхідним стандартним набором, упакований в кольорову картонну коробку (Розмір: 26.5х25х7.2 см; Вага брутто 1.9кг)

    Комплектація:

    • Мережевий шуруповерт-дриль 1шт.
    • Інструкція по експлуатації 2шт.


  • Характеристики
    Номінальна потужність 280 Вт
    Число оборотів холостого ходу 0-350 / 0-1400 минˉ¹
    Макс. обертаючий момент 22 Нм
    Тип дрилі шуруповерт
    Тип упаковки цветной брендированный картон
    Производитель Merit Link International AG
    Вихідна потужність 160 Вт
    Сила струму при напрузі 230 В 1,2 А
    Тип патрона быстрозажимной патрон
    Діапазон затиску свердлильного патрона 0,8-10 мм
    Макс. діаметр свердління в дереві 20 мм
    Макс. діаметр свердління в стали 10 мм
    Різьба свердлильного патрона 3,8"x24 UNF
    Функціональні особливості
    • пониженная передача
    • автоматическая блокировка шпинделя
    • 2 режима работы (сверление, закручивание)
    • электронная регулировка скорости
    • реверс
    • резиновая накладка на рукоятке
    • быстрозажимной патрон
    • LED подсветка
    Термін гарантії 36 месяцев
    Вага 1,36 кг
    Клас безпеки II
    Звуковий тиск 84,3 дБ(А)
    Акустична потужність 95,3 дБ(А)
    Вібрація 1,93 м/с²
    Тип упаковки цветной брендированный картон
    Розмір упаковки 26 × 7.5 × 24.5 см
    Комплектація
    • сетевой шуруповерт
    • инструкция по эксплуатации
    Інструкція користувача Инструкции DWT PDF icon Скачать инструкцию DWT BM-280 T
    Деталізація Детализация DWT PDF icon Скачать схему DWT BM-280 T
  • Комплектация
  • Документация
  • Відгуки

Категорії: Шурупокрути DWT

Теги: шуруповерт мережевий дриль BM-280 T