Ексцентрикова шліфмашина DWT EX03-150 D

Система крепления на липучке Мягкая накладка Система удаления пыли D-образная рукоятка

артикул: 173138  
Немає в наявності
 • Опис
  Огляд Ексцентрикова шліфмашина DWT EX03-150 D

  Эксцентриковая шлифмашина DWT EX03-150 D

  DWT EX03-150 D - ексцентрикова (орбітальна) шліфувальна машина з діаметром підошви 150 мм, напів-професійного класу (Semi-Pro), завдяки високій частоті орбітальних коливань і площі підошви, відрізняється високою продуктивністю і якістю обробки поверхонь. Шліфмашини ДВТ, є універсальним інструментом для домашніх потреб, а також чудово зарекомендували себе в столярних майстерень, малярних боксах і будівельних майданчиках як витривалий і продуктивний інструмент з ідеальним співвідношенням «ціна-якість»

  Призначена: для високоякісного сухого шліфування поверхонь (дерево, пластик, метал ...), застосування абразивних кіл різної зернистості, дозволяє отримувати поверхню необхідної шорсткості. Також, орбітальна шліфмашина здатна здійснювати полірування лакофарбових поверхонь, застосовуючи полірувальні чохли і пасту

  Характеризується: продуктивністю і якістю обробки поверхні, вбудованим пиловідсмоктувач, ергономікою і зручністю в роботі, безпекою експлуатації, витривалістю і надійністю, якістю і довговічністю

  Подошва DWT EX03-150 D

  Двигун шліфувальні машини EX03

  Шліфмашина, оснащена високотехнологічним електродвигуном номінальною потужністю 300 Вт (Вихідна 180 Вт), на холостому ходу розвиває 12 000 оборотів в хвилину. Високоякісні компоненти і міцні, зносостійкі матеріали, забезпечують високу надійність, а продуктивна крильчатка, ефективне охолодження і пиловідсмоктувач.


  Двигун має достатній запас потужності, дозволяючи тривалу роботу інструменту при високих навантаженнях


  Модель відповідає високим стандартам безпеки II клас, а противагу забезпечує низький рівень вібрації 3.06 м /с?. Шумовипромінювання: звуковий тиск 91.4 дБ (А), акустична потужність 80.4 дБ (А).

  Ексцентрикова опорна підошва EX03-150 D

  Шліфмашина оснащена гумовою підошвою діаметром 150 мм, яка забезпечує щільне прилягання і «тримає» площину. Система кріплення оснащення гачок-петля ( «липучка»), забезпечує надійну фіксацію зі швидкою заміною приладдя. Підошва здійснює рухи по орбіті з амплітудою рухів 2мм, частотою 24 000 коливання в хвилину, встановлена на кривошип через голчастий підшипник, що дозволяє обертання, вільний від двигуна.

  Конструкційні особливості EX03-150 D

  Дополнительная рукоятка DWT EX03-150 D

  Корпус, виготовлений з високоякісного удароміцного пластика. Конструкція ергономічно продумана і має компактні розміри і невелику вагу, а розміщені у верхній частині вентиляційні отвори, мінімізують попадання пилу в двигун. Якість виробництва та збирання, виключають люфти і нерівності конструкції.

  Тумблер пуска DWT EX03-150 D

  D-РУКОЯТКА - зручної форми і розміру, поверхня області хвата, має перфоровані прогумовані вставки, що запобігають вислизання.

  Тумблер ПУСКУ - «ползункового» типу, інтегрований в рукоятку, має два положення з фіксацією: «ВКЛ» і «викл»

  ДОДАТКОВА РУКОЯТКА - забезпечує ґрунтовне утримування інструменту обома руками. Рукоятка має регулювання кута нахилу, що забезпечує максимально зручний хват.

  ПИЛЕОТВОДНОЙ ПАТРУБОК - під час роботи, утворюється дрібний пил, вбудована система пиловідсмоктування, через радіальні отвори в підошві, направляє потік в патрубок. Для підтримання чистоти робочої зони і забезпечення безпеки здоров'я оператора, орбіталка оснащена мішка для збору пилу, також до патрубку можна підключити шланг пилососа.

  Пылесборный мешок DWT EX03-150 D

  Купити орбітальну шліфувальну машину EX03-150 D в інтернет-магазині

  Купити ексцентрикову шлифмашину DWT EX03-150 D в інтернет-магазині dwt.com.ua, офіційний дистриб'ютор ДВТ Україна, з доставкою по містах. Оригінальна сертифікована продукція, гарантійний термін обслуговування 3 роки.

  З метою неудоражанія вартості, інструмент укомплектований мінімально-необхідним приладдям, упакований в фірмову картонну коробку (Розміри 31х15.5х19 см, вага брутто 2.3 кг)

  Комплектація

  • Ексцентрикова шліфувальна машина 1шт.
  • Мішок для збору пилу 1шт.
  • Шліфувальне полотно 3шт.
  • Інструкція по експлуатації 2шт.
 • Характеристики
  Номінальна потужність 300 Вт
  Число коливань холостого ходу 24000 минˉ¹
  Діапазон коливань 2 мм
  Производитель Merit Link International AG
  Сила струму при напрузі 230 В 1,4 A
  Функціональні особливості
  • Система удаления пыли
  • D-образная рукоятка
  • Мягкая накладка
  • Система крепления на липучке
  Розмір шліфувального паперу Ø 150 мм
  Розмір шліфувальної плити Ø 150 мм
  Тип шліфувальні машини эксцентриковая (орбиталка)
  Комплектація
  • шлифовальная машина
  • пылеулавливатель
  • шлифовальная бумага
  • инструкция по эксплуатации
  Вага
  • 1,77 кг
  Розмір упаковки 30 × 14.5 × 19 см
  Штрих код 7640159743743
  Інструкція користувача Инструкции DWT PDF icon Скачать инструкцию DWT EX03-150 D
  Деталізація Детализация DWT PDF icon Скачать схему DWT EX03-150 D
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Категорії: Шліфувальні машини DWT

Теги: D-рукоятка шліфмашина ексцентрик полірувальна машина DWT EX03-150 D