Кутова шліфувальна машина DWT WS13-180 D

Резьба шпинделя М14 Фиксатор шпинделя Блокировка включателя D-образная рукоятка
Резиновая накладка на рукоятке

артикул: 169677  
У наявності
1 999 грн.
ціна з ПДВ
КУПИТИ В 1 КЛІК
 • Опис
  Огляд Кутова шліфувальна машина DWT WS13-180 D

  DWT WS13-180 D - кутова шліфувальна машина (болгарка), напів-професійного класу (Semi-Pro), оснащена високопотужним електродвигуном і міцним редуктором, задній D-подібну рукоятку з захисною скобою і гумовими вставками області хвата і кнопки пуску.

  Болгарка DWT WS13-180 D

  Призначена для виконання об'ємних грубих робіт, а також точної обробки поверхонь - для сухого різання, шліфування, зачистки і очищення металів і інших твердих матеріалів, полірування, а також можливість роботи в стаціонарному режимі. Болгарка розрахована на роботу відрізним /шліфувальним диском Ø 180мм /дротяними щітками Ø до 75 мм

  особливості:

  • Корпус редуктора з магнієвого сплаву
  • 360 ° фіксація захисного кожуха
  • швидкоз'ємні щеткодержатели
  • D-подібна рукоятка
  • Гумові вставки області хвата і кнопки

  Двигун і редуктор болгарки DWT WS13-180 D

  Редуктор DWT WS13-180 D

  Кутошліфувальна машина WS13-180, оснащена високотехнологічним електричним двигуном (номінальна потужність 1.2 кВт /виходить 800 Вт), на холостому ходу, болгарка розвиває 8000 оборотах на хвилину (стандарт УШМ-180), а рівень вібрації не перевищує 8.11 м /с?. Термостійке лакове покриття статора ( «бронь»), захищає двигун від перегріву і механічних пошкоджень абразивом.

  Продуктивна крильчатка і повітрозабірник, забезпечують ефективне охолодження МШУ при будь-яких умовах роботи, а також дозволяють швидко охолодити інструмент на холостому ходу після високих навантажень. Ротор (якір), збалансований в два етапи, штіхтованний каркас збільшеного діаметру, дозволив зменшити габаритні розміри УШМ і забезпечити достатній запас потужності. Підшипники ротора маю щільну посадку (передній в металевому корпусі редуктора /задній оснащений гумовою втулкою, запобігаючи проворачивание в пластиковому корпусі). Мідний колектор, має дрібні ламелі і гумову прокладку, яка захищає колектор в разі виходу з ладу підшипника.


  Надійний і високопродуктивний двигун, забезпечує ефективну роботу болгарки і дозволяє тривало працювати при високих навантаженнях і експлуатацію в жорстких умовах!


  Болгарка DWT WS13-180 D

  Редуктор зібраний на металевих зносостійких шестернях підвищеної гарту. Тангенціальний профіль зубів конічної пари, мінімізує знос при перевантаженнях і «ударах» на механізм. Шпиндель встановлений через високооборотистий підшипник і втулку, ведена шестерня має щільну посадку через шпонку, знижуючи навантаження на механізм. У механізмі строго витриманий тепловий зазор і необхідну кількість мастила. Болгарка має невисокі показники шуму: звуковий тиск 91 дБ (А), акустична потужність 102 дБ (А).


  Трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва, виключає шлюб і забезпечує високу надійність і витривалість інструменту ДВТ!


  Конструкційні особливості DWT WS13-180 D

  Корпус електричної частини, виготовлений з високоякісного удароміцного пластика. Конструкція жорстка і міцна, виконана в ергономічному дизайні і має компактні розміри. Металевий корпус редуктора з магнієвого сплаву, забезпечує високу міцність і ефективний тепловідвід механізму. Повітрозабірники на корпусі, мінімізують попадання пилу всередину, а також дозволяють ефективно продути интегумент стисненим повітрям після великих робіт.

  D-рукоятка болгарки DWT WS13-180 D

  ЗАДНЯЯ РУКОЯТКА - виконана в D-образному форм-факторі, для більш безпечного і ґрунтовного утримування. Рукоятка має ергономічну форму і гумові вставки, що запобігають вислизання з рук і підвищують комфорт, а також захисну скобу забезпечує безпеку експлуатації.

  КНОПКА ПУСКУ - інтегрована в місце найбільшого доступу в рукоятці, поверхня клавіші, оснащена прогумованим покриттям. Кнопка пуску, оснащена блокуванням від випадкового запуску.

  ДОДАТКОВА РУКОЯТКА - забезпечує надійне утримання інструменту обома руками, рукоятка виконана з перфорованого пластика з прогумованим покриттям. Три настановних отвори в корпусі редуктора (по сторонам і вгорі), забезпечують оптимальне положення рукоятки при будь-яких видах робіт.

  ЗАХИСНИЙ КОЖУХ - несе захисну функцію, відображаючи іскри і частинки матеріалу, які можуть нанести травму. Система установки дозволяє фіксувати кожух в будь-якому положенні діапазону 360 °.

  ФІКСАТОР шпинделя - забезпечує просту заміну оснащення, натисканням кнопки блокуючи обертання шпинделя. Фіксатор шпинделя смешен максимально віддалено від центру осі і посилений окремим припливом зі сталевою втулкою в корпусі. Це мінімізує ймовірність виходу з ладу систему блокування.

  притискної гайки - забезпечують надійну фіксацію оснащення на шпинделі, нижня гайка /шайба оснащена рискою, що запобігає провертання диска. Шпиндель має стандартне різьблення М14, а підстава шліц для упору гайки і надійної фіксації ключем 17 мм (в комплекті).

  Щіткотримачі - система зовнішніх швидкоз'ємних щіткотримачів на корпусі, забезпечує простий доступ для контролю зносу і заміни вугільних щіток.

  Купити болгарку DWT WS13-180 D в інтернет-магазині

  Купити кутову шліфувальну машину DWT WS13-180 D у офіційного дистриб'ютора в інтернет-магазині ДВТ Україна. Безкоштовна доставка НовойПочтой по території України, гарантійний термін обслуговування 24 місяці, оперативна відправка і кваліфікована консультація, а також оплата будь-яким зручним способом.

  Комплектация DWT WS13-180 D


  DWT WS13-180 D - сучасна кутова шліф машина, проста і безпечна в експлуатації. Чудово зарекомендувала себе як у побутових користувачів, так і професійних споживачів як витривалий і надійний інструмент з ідеальним співвідношенням
  "ЦІНА ЯКІСТЬ"!

  Модель укомплектована стандартним набором необхідного мінімуму і упакована в кольорову картонну коробку. Розмір упаковки 48x16x11 см /Вага брутто 5.8 кг.

 • Характеристики
  Номінальна потужність 1300 Вт (1,3 кВт)
  Номінальна число оборотів 8000 минˉ¹
  Макс. Ø відрізного диска 180 мм
  Сила струму при напрузі 230 В 5,88 A
  Різьба шпинделя M14
  Макс. Ø шліфувального диска 180 мм
  Макс. Ø гумового тарілчастого диска 180 мм
  Макс. Ø дискової дротяної щітки 75 мм
  Макс. Ø чашеобразной дротяної щітки 75 мм
  Функціональні особливості
  • защита от непреднамеренного включения
  • резиновая накладка на рукоятке
  • D-образная рукоятка
  Вага 3,5 кг
  Термін гарантії 36 месяцев
  Комплектація
  • угловая шлифовальная машина
  • инструкция по эксплуатации
  • ключ фланцевый
  • ключ гаечный
  • дополнительная рукоятка
  • защитный кожух
  Розміри упаковки 48 × 16 × 11 см
  Тип упаковки цветной брендированный картон
  Производитель Merit Link International AG
  Інструкція користувача Инструкции DWT PDF icon Скачать инструкцию DWT WS13-180 D
  Деталізація Детализация DWT PDF icon Скачать схему DWT WS13-180 D
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Категорії: Углошліфовальниє машини (Болгарки) DWT

Теги: болгарка 180 D-рукоятка WS13-180 D