Перфоратори DWT

перфоратори DWT

перфоратори DWT - ручний електроінструмент, напів-професійного класу (Semi-Pro), оснащений ударним механізмом для пробивання отворів у твердих матеріалах.

Характеризуються: зручністю і простотою в експлуатації, високим рівнем ефективності і продуктивності, широкою функціональністю і компактними розмірами.

Відрізняються: безпекою, високою якістю, надійністю, витривалістю, довговічністю і доступною ціною.

Перфоратори ДВТ, добре себе зарекомендували, як у побутових споживачів, так і у професійних будівельників, що дозволяє займати лідерські позиції на ринку інструментів, складаючи конкуренцію провідним світовим лідерам.

Легкие перфораторы DWT

Горизонтальні (легкі) перфоратори DWT

Електродвигун має горизонтальне розташування, наявність окремого ударного механізму, дозволяє перфоратора працювати в декількох режимах:

Свердління З УДАРОМ отворів у камені, цеглі і бетоні,довбання і сколювальні роботи, а такожсвердління отворів в металі, деревині і пластиці

Для ефективного буріння отворів в твердих поверхнях, перфоратор сколює частинки матеріалу, силою удару 1-2.5 Дж, створюваним ударним механізмом через бойок на оснащення з частотою 4 800 - 5 800 ударів в хвилину. На відміну від ударної дрилі, обертання необхідно, лише для видалення продуктів буріння, число оборотів холостого ходу не перевищує 1 500 в хвилину.


З використанням кулачкового патрона через адаптер DWT PLUS SDS-Plus, перфоратор ДВТ, може повноцінно виконувати функції низько-спритний дрилі


Потужність електродвигунів в модельному ряді легких перфораторів, становить 600-800 Вт, завдяки передавальному числу в шестернях редуктора, цього достатньо для забезпечення високої продуктивності.

Для забезпечення безпеки оператора і інструменту, перфоратори DWT забезпечені запобіжною муфтою, яка спрацьовує в разі заклинювання оснащення

Тяжелые перфораторы DWT

Вертикальні (важкі) перфоратори DWT

Електродвигун має вертикальне розташування (бочковий) і має високий рівень охолодження, а пневматично-механічний ударний механізм забезпечує високу продуктивність перфоратора.

призначення:пробивання отворів отворів великого діаметру в камені, цеглі і бетоні,довбання і сколювання в великих обсягах і пробивання отворів у стінах, а в більшості моделей, реалізована функціяненаголошеній свердління отворів в металі, деревині і пластиці

Основним параметром продуктивності, є енергія одного удару 3-12 Дж, який відповідає за межу в діаметрі буріння. Важкі перфоратори оснащуються патронами типу: DWT PLUS і DWT MAX для використання бурів і оснащення великих діаметрів. Електронна система контролю частоти обертання, дає можливість регулювати енергію удару і частоту силою натискання курка.


Важкі перфоратори оснащені системою амортизує підвісу задньої рукоятки, для зниження дій вібрації на руки оператора


Купити перфоратор DWT в інтернет-магазині

Якщо ви вирішили купити перфоратор, то вибір на користь ТМ DWT буде раціональним, тому що інструмент зарекомендував себе як високоякісний і надійний в доступному ціновому сегменті, а гарантій термін 24 місяці і велика кількість сервісних центрів на території України робить DWT лідером на ринку в співвідношенні «ціна-якість».

В інтернет-магазині dwt.com.ua, який є офіційним дистриб'ютором DWT, Ви можете купити перфоратор і /або інший інструмент з каталогу ТМ DWT в Україні з доставкою в будь-яке місто. Також Ви можете отримати кваліфіковану консультацію наших фахівців.