Технічні фени DWT

Технічні фени DWT

технічний фен - багатофункціональний електроінструмент, необхідний для локального нагріву в ремонтно-будівельних і побутових потребах. Фен має спіральний нагрівальний елемент і електродвигун з крильчаткою, які створюють потік гарячого повітря з сопла. Будівельні фени DWT відрізняються високим рівнем надійності і якості, ніж заслужили прихильність як професіоналів, так і побутових споживачів. Корпуси виготовлені з термостійкого ударостійкого пластику, а трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва і ретельна збірка, забезпечують витривалість і довговічність інструменту.

Сфера застосування і універсальність цього інструменту дуже широка, що робить фен незамінним при виконанні багатьох процесів. Форсунки і сопла в комплекті насадок, допоможуть більш ефективно і раціонально використовувати фен.

Строительный фен DWT

Основні параметри будівельних фенів DWT

ФОРМ-ФАКТОР - можна розділити на «прямі» і «пістолетні»: ПРЯМИМ феном зручніше працювати в важкодоступних місцях, вони компактніше і легше. Фени пістолетних конструкції більш ергономічні і безпечні в обігу.

ПОТУЖНІСТЬ - при достатньому запасі потужності, ресурс технічного фена досить великий. Варто враховувати рівень навантаження і умови експлуатації при виборі інструменту.

ТЕМПЕРАТУРА - виходячи з необхідних видів робіт, температурний режим може бути принциповим. Для деяких робіт важливо враховувати властивості матеріалу, і звертати на температурний режим: як нижній поріг, так і на граничний. Чим більше режимів має фен, тим універсальніше його придатність.

Плавне регулювання температури - фени, оснащені цією функцією, дозволяють плавно налаштовувати температуру вихідного потоку, дозволяючи підібрати оптимальний режим роботи.

ПРОДУКТИВНІСТЬ - параметром продуктивності у промислових фенів є кількість повітря в створюваному потоці, вимірюваної літрами в хвилину. Чим вище цей показник, тим ефективніше здійснюється прогрів поверхні. Залежно від обраного режиму, змінюється продуктивність, дозволяючи підібрати необхідну інтенсивність.

режимів обдуву - фени оснащені функцією обдування холодним потік, зручно використовувати для охолодження, вентиляції та делікатною просушування поверхонь. Також дана особливість дозволяє охолодити фен, після інтенсивної роботи.

Купити промисловий фен DWT в інтернет-магазині

Якщо ви вирішили купити технічний фен, то вибір на користь DWT буде раціональним, тому що інструмент DWT зарекомендував себе як високоякісний, надійний і ефективний інструмент в доступному ціновому сегменті, а гарантійний термін обслуговування в 24 місяці і 42 сервісних центра по Україні, будуть вагомим аргументом.

В інтернет-магазині dwt.com.ua, який є офіційним дистриб'ютором DWT, Ви можете купити технічний фен і /або інший інструмент ДВТ з доставкою по території України. Також Ви можете отримати кваліфіковану консультацію наших фахівців.