Електролобзики DWT

Каталог ручних електролобзиком DWT

електролобзики DWT - універсальний ручний інструмент, напів-професійного класу (Semi-Pro), для виконання точного різання і різів. Лобзики ДВТ, отримали своє визнання у побутових користувачів і професійних будівельників і зарекомендували себе як довговічний інструмент з ідеальним співвідношенням «ціна-якість».

призначення: дозволяють проробляти акуратні і точні прямі і криволінійні пропили в деревині, пластику, металі та кераміки під будь-яким кутом в діапазоні 90 ° - 45 °

Відрізняються: точністю, акуратністю, продуктивністю, продуктивність різання, зручністю використання, якістю, надійністю і витривалістю.

Потужність визначає здатність інструменту до тривалої експлуатації під високими навантаженнями. Модельний ряд електролобзиком DWT, має номінальну потужність електродвигуна 500-750 Вт. Параметри в характеристиках, вказують на ріжучу здатність різних матеріалів, на яку розрахований інструмент. Максимальну глибину пропила в матеріалі, варто враховувати при виборі галузі застосування лобзика.


Інструмент DWT, має строго заявлену величину потужності і продуктивності!


Электролобзики DWT

Хід пильного полотна електролобзиком DWT

АМПЛИТУДА ХОДУ - в залежності від механізму моделі, має величину 18-26мм, впливає на лінійну швидкість різання товстих заготовок.ЧАСТОТА ХОДІВ - параметр, що визначає кількість неодружених ходів пиляльного полотна в хвилину. Для того різання високоточних і акуратних пропилів, а також запобігання перегріву полотна, електролобзики оснащуються регулятором оборотів.МАЯТНІКЛВИЕ РУХУ - крім вертикальних рухів штока, механізм дозволяє здійснювати циклічні зворотно-поступальні рухи, які забезпечують ефективне впровадження полотна в матеріал і якнайшвидше видалення тирси із зони різу. Моделі, в назвах яких є індекс «V», мають можливість ступінчастого регулювання маятникового ходу. Замок пильного полотна забезпечує фіксацію хвостовиків різного типу, надійно затискається ключем.

Опорна підошва електролобзиком DWT

Підошва забезпечує опорну поверхню для точності різу.НАХИЛ РЕЗА - опорна підошва дозволяє змінювати кут нахилу корпусу в обидві сторони по 45 °, щодо оброблюваної поверхні, що значно розширює сферу застосування інструменту.ПАРАЛЕЛЬНИЙ УПОР - аксесуар в комплекті лобзиків, забезпечує точну паралельну і кругову розпилювання, фіксується зажимами в підошві.стружкоотвода - лобзики DWT, оснащені системою відбору стружки і пилу, реалізованої адаптером для підключення пилососа.

Корпус електролобзиком DWT

Корпуси лобзиків DWT міцні і жорсткі, виконані з якісного ударостійкого пластику, рівень збірки, виключає люфти і зазори. Конструкція має компактні розміри і невелику вагу, а ергономіка і збалансованість, сприяє зручності в користуванні і комфортною тривалій роботі. Перемикачі та органи управління розміщені в максимально зручних і доступних місцях. Пильне полотно, закрито захисним прозорим екраном, який дозволяє підвищити потік всмоктування пилу і поліпшити видимість місця різання.

Преимущества лобзиков DWT

Купити електролобзик DWT в інтернет-магазині

Якщо ви вирішили купити електролобзик, то вибір на користь ТМ DWT буде раціональним, тому що інструмент зарекомендував себе як високоякісний і надійний в доступному ціновому сегменті, а гарантій термін 24 місяці і велика кількість сервісних центрів на території України робить DWT лідером на ринку в співвідношенні «ціна-якість».

В інтернет-магазині dwt.com.ua, який є офіційним дистриб'ютором DWT, Ви можете купити електричний лобзик і /або інший інструмент з каталогу ТМ DWT в Україні з доставкою в будь-яке місто. Також Ви можете отримати кваліфіковану консультацію наших фахівців.