Шліфувальні машини DWT

Шліфувальні машини DWT

Шліфувальні машини DWT - призначені для сухого шліфування та полірування твердих поверхонь. Область застосування і можливості машин для шліфування складно переоцінити. Якісна підготовка поверхонь можлива тільки із застосуванням спеціалізованого інструменту.

Шліфмашини DWT - високоякісний інструмент напів-професійного класу, відрізняється високим ступенем надійності, витривалості і ефективності. Дозволяє працювати безперервно досить довгий час, що робить ручні машини ДВТ вибором не тільки побутових споживачів, а й професіоналів. Кожна модель - це висока якість, запас потужності, величезний ресурс, продумана ергономіка і розумний функціонал.

Лінійка шліфувальних машин DWT має широкий модельний ряд, що дозволяє вибрати модель володіє необхідним функціоналом і принципом дії. Використання наждачного паперу різновид зернистості, дає можливість обробки різних матеріалів і широкої сфери застосування.

Эксцентриковые шлифмашины DWT

Стрічкові шліфувальні машини DWT

Ексцентрикові (орбітальні) шліфувальні машини є найбільш універсальними і точними. Застосовують для високоякісної фінішної шліфовки і точної обробки поверхонь. Робоча поверхня з закріпленим абразивним матеріалом здійснює орбітальні руху (кругові і зворотно-поступальні рухи одночасно) в діапазоні 1.6-2.0 мм в кількості до 24 000 коливань в хвилину, яке є основним показником продуктивності.

Стрічкові шліфувальні машини DWT

Такі машини застосовують для грубих підготовчих робіт на плоских поверхнях, особливо-ефективні на великих площах. Робочим елементом є склеєна кільцем абразивний стрічка, яка обертається на двох валах. Основним параметром продуктивності є швидкість руху стрічки в метрах за хвилину, також варто враховувати відповідність потужності двигуна.

Віброшліфувальні машини DWT

Застосовується для фінішної і попередньої обробки плоских поверхонь. Плита з закріпленим затискачем абразивним матеріалом, робить зворотно-поступальні рухи в діапазоні 1.6-2.0 мм з великою частотою циклів до 24000 коливань в хвилину, яка є основним показником продуктивності.

Прямые шлифмашины DWT

Прямі шліфувальні машини DWT (гравер)

Застосовуються для дрібних робіт у важкодоступних місцях. Прямі шліфувальні машини застосовують для видалення задирок, обробки кромки і зварного шва. Завдяки цанговий затиск, такі машини можуть бути обладнані різними насадками, що дозволяє відчищати, полірувати і усіляко обробляти поверхню.

Купити шліфувальні машини DWT в інтернет-магазині

Якщо ви вирішили купити шліфувальну машину, то вибір на користь ТМ DWT буде раціональним, тому що інструмент DWT зарекомендував себе як високоякісний і надійний в доступному ціновому сегменті.

В інтернет-магазині dwt.com.ua, який є офіційним дистриб'ютором DWT, Ви можете купити шліфмашину і /або інший інструмент ТМ DWT в Україні з доставкою в будь-яке місто. Також Ви можете отримати кваліфіковану консультацію наших фахівців.