Запасні частини DWT

Найменування

Категорія

Каталог запасних частин DWT

Запчастини DWT - оригінальні деталі та комплектуючі для електроінструменту та обладнання DWT, що володіють високою якістю і забезпечують тривалий ресурс служби і надійність вузла. Кожна деталь проходити трирівневий контроль якості на виробництві та строго відповідає заявленим розмірами, параметрами і стандартам.

Якісні запасні частини, а також своєчасне технічне обслуговування, дозволяють істотно продовжити термін служби інструменту!

Запчастини для електроінструмента DWT

У випадках недоцільності заміни вийшов з ладу або вимагає обслуговування інструменту на новий, досить замінити зношену деталь або вузол, що поверне «в стрій» помічника і дозволить істотно заощадити кошти. Використання оригінальних комплектуючих в ремонті і обслуговуванні, забезпечує надійну роботу, стандартні параметри, а також тривалий термін експлуатації інструменту. Повна відповідність розмірам і параметрам, спрощує заміну деталі, що економить час і не вимагає високої кваліфікації і додаткових дій при заміні.


Уніфікація запчастин ДВТ, дозволяє скоротити кількість найменувань і спростити ремонт і сервісне обслуговування інструменту


В каталозі реалізовані фільтри, які забезпечую простий пошук по найменуванню запчастин і категорії інструменту:

  • для болгарок
  • для перфораторів
  • для фенів
  • для електролобзиком
  • для дрилів
  • для шлифмашин
  • До електропилам

На сторінці кожної деталі, вказані моделі для застосування, а також схема запчастин (доступна для скачування в форматі PDF, а також роздрукування), яка дозволити точно підібрати деталь і спростить заміну, вказавши порядок розташування і креслення деталей. Деталь має свій код, який відображений на сторінці товару і карті схеми, що мінімізує ймовірність помилки при підборі.

Якщо немає твердої впевненості в своїх силах в ремонті, варто звернутися в авторизовані сервісні центри ДВТ. На сайті представлений список сервісних центрів по великих містах України, де фахівці нададуть кваліфіковану технічну допомогу в ремонті та обслуговуванні продукції DWT.

Купити запчастини DWT

Dwt.com.ua - офіційний дистриб'ютор ДВТ Україна, в інтернет-магазині представлений виключно оригінальна, сертифікована продукція. На сайті, представлені ціни і наявність, завжди актуальні, а вартість строго відповідає РРЦ. Купити запчастини DWT, можливо тільки за передоплатою, а доставка здійснюється НовойПочтой по території України за рахунок одержувача. Кваліфіковані менеджери, сприятимуть по побори і оперативно приймуть і відправлять замовлення. Налагоджена співпраця з НовойПочтой, забезпечить експрес доставку в найкоротші терміни.