Углошліфовальниє машини (Болгарки) DWT

Ціна
від до грн.

Макс. Ø відрізного диска




Форм-фактор


Заявленная мощность (Вт)
від до Вт

Функции




Кутові шліфувальні машини (болгарки) DWT

Кутові шліфувальні машини DWT - універсальний ручний інструмент, напів-професійного класу (Semi-Pro), для виконання шліфувальних, відрізних робіт по металу, каменю, керамічної плитки і бетону, а використання додаткового оснащення і насадок, істотно розширює сферу застосування. Болгарки ДВТ, міцно зайняли лідерські позиції на ринку, відмінно зарекомендував себе як у побутових споживачів, так і професійних майстрів.

Характеризуються: легкістю в обігу, безпечною експлуатацією, високою потужністю і продуктивністю, міцністю і витривалістю, надійністю і довговічністю, ідеальним співвідношенням «ціна-якість»

Болгарки DWT (баннер)

Високопотужні і надійні двигуни болгарок DWT

Углошліфовальниє машини ДВТ, оснащені високотехнологічними електродвигунами. Залежно від виконуваних завдань і умов експлуатації, необхідно враховувати запас потужності інструменту. Чим вище параметр потужності, тим стабільніше працює ушм під високими навантаженнями.


Углошліфовальниє машини ДВТ, мають строго-заявлений в характеристиках, параметр номінальної потужності!


Ротор МШУ ретельно отбалансирован в два етапи, високоспритні підшипники мають ґрунтовну посадку: задній має гумову втулку, а передній щільну посадку в корпусі редуктора, що запобігає провертання в корпусі. Обмотка має жаростойкое лакове покриття, розраховане на експлуатацію в жорстких умовах.

Важливим параметром МШУ «болгарок» є число обертів шпинделя на холостому ходу. Залежно від діаметра робочого матеріалу, під який спроектований інструмент, номінальна кількість обертів в шліфувальні машини DWT, відповідає стандарту: 115 мм /125 мм - 11 000об. /Хв .; 150 мм /180 мм - 8 000об. /Хв .; 230 мм - 6 000об /хв.

ФУНКЦІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ОБОРОТОВ - при виконанні шліфувальних робіт, буває необхідно обмежувати кількість обертів. Моделі, в індексі яких «V», оснащені плавним регулятором швидкості обертання.

плавного пуску - високопотужні моделі (2200-2400 Вт), оснащені функцією плавного пуску, яка дозволяє запускати машини без ривків, плавно набираючи обертів.

Редуктор болгарок DWT

Редуктора болгарок dwt, зібрані на зносостійких шестернях підвищеної гарту з тангенціальним профілем зубів, приводний шестерня надійно фіксується самоконтряйшейся гайкою, мастило для механізму застосовується висококонсістентная, в строго-необхідній кількості. Корпус редуктора відлитий з високоміцного магнієвого сплаву, що забезпечує надійний захист і достатній тепловідвід механізму. Конструкція і компоновка механізму регулярно вдосконалюється, досягаючи оптимальних характеристик і мінімальних ударних навантажень.


Оптимальний технологічний зазор контактних пар і точну відповідність деталей, досягається трирівневим контролем якості на всіх етапах виробництва!


Фіксатор шпинделя смешен максимально віддалено від центру осі і посилений окремим припливом зі сталевою втулкою в корпусі. Це мінімізує ймовірність виходу з ладу систему блокування. Шпиндель, має стандартне різьблення М14, підстава має шліц під утримування тонким ключем 17мм (в комплекті), при зміні закусити диска.

Розмір відрізного /шліфувального диска

Основним фактором, що впливає на продуктивність болгарки, є діаметр робочого матеріалу. МШУ розраховані на безпечну й ефективну роботу з конкретним діаметром відрізних /шліфувальних дисків. Модельний ряд ДВТ має діапазон машин: 115 мм /125 мм /150 мм /180 мм /230 мм. Використовувати диски і насадки іншим діаметром протипоказане!

Форм-фактор болгарок DWT

КЛАСИЧНА ( «коротун»)- корпус компактних болгарок служить рукояткою. Завдяки невеликому діаметру корпусу, обхват інструменту зручний і надійний. Перемикач винесено в легкодоступний місце за корпусом редуктора. Така компоновка, дозволяє поєднувати компактні розміри і високу потужність, дозволяючи працювати в важкодоступних місцях.

ДОВГА - корпусу ушм оснащені подовженою задньою рукояткою для більш ґрунтовного і зручного утримування інструменту. Ергономічна форма і м'які гумові вставки таких рукояток, дозволяють комфортно працювати тривалий час. Перемикач розташований безпосередньо в рукоятці, забезпечуючи максимальну зручність використання. Моделі, оснащені таким типом рукояток, мають індекс «T».

D-образного - довгий тип задніх рукояток, оснащений додатковою скобою для забезпечення безпеки рукам оператора. Моделі, оснащені таким типом рукояток, мають індекс «D».

Окремою функцією довгих і D-образних рукояток, в просунутих моделях, є можливість повороту рукоятки в трьох положеннях з кроком в 90 ° відносно корпусу. Ця функція дозволяє максимально ефективно налаштувати інструмент, прийнявши положення, максимально зручне для роботи.

ДОДАТКОВА РУКОЯТКА - служить для впевненого і зручного утримування інструменту двома руками. Два отвори кріплення рукоятки по різних сторонах корпусу редуктора, дозволяють оптимізувати звернення інструментом в різних положеннях і відрегулювати під праву і ліву руку. Моделі, розраховані на роботи обробляють матеріалом діаметром 180мм і 230 мм, мають додатковий отвір у верхній частині. Матеріали і форма рукоятки сприяють комфортному і надійному утриманню, перешкоджаючи вислизанню з рук.

ЗАХИСНИЙ КОЖУХ - углошліфовальниє машини ДВТ, обладнані захисним кожухом, який запобігає отриманню травм від частинок відпрацьованого матеріалу. Використання інструменту без кожуха настійно не рекомендується! Конструкція кожуха дає можливість швидкого знімання і установки в діапазоні 360 ° для оптимальної настройки захисного екрану.

Преимущества болгарок DWT

Купити болгарку DWT в інтернет-магазині

Купити болгарку DWT в інтернет-магазині dwt.com.ua, який є офіційним дистриб'ютором ДВТ в Україні. Оригінальний сертифікований інструмент, з терміном гарантійного обслуговування 24 місяці з доставкою по території України.

Широкий модельний ряд дозволяє вибрати оптимальний варіант співвідношення: потужності і швидкості, продуктивності і розміру, функціональності і ціни, компактності і зручності, а кваліфіковані консультанти, допоможуть з вибором.