Аргонодуговой інвертор DWT TIG-250 S

Аргонодуговая сварка TIG Однофазное напряжение Сварка постоянным током Воздушное охлаждение

артикул: 167404  
Немає в наявності
 • Опис
  Огляд Аргонодуговой інвертор DWT TIG-250 S

  Аргонодуговой инвертор DWT TIG-250 S

  DWT TIG-250 S - зварювальний інвертор за технологією TIG (аргонодуговая зварювання), апарат напів-професійного класу (Semi-Pro), для високоякісного зварювання кольорових і чорних металів постійним струмом (DC), з однофазним вхідною напругою 220 В.

  Зварювальні апарати ДВТ, чудово зарекомендували себе як в побутовому застосуванні, так і для професійних цілей, ефективно виконуючи зварювальні роботи будь-якої складності.

  ПРИЗНАЧЕННЯ: в основному застосовується для високоякісної зварки невеликих заготовок з кольорових металів: мідь і мідні сплави, титан і титанові сплави, нержавіюча сталь і нікель, а також зварювання низьколегованої і вуглецевої сталі, товщиною стінки від 0.3 до 5 мм

  ОСОБЛИВОСТІ: бистровозбуждаемая стабільна дуга, зварювання постійним струмом (DC), однофазне вхідна напруга, економічне енергоспоживання, вбудована термозахист і захист від перевантажень, простота і безпека експлуатації, компактні розміри і малу вагу, високу якість, надійність і довговічність

  Аргонодуговая зварювання DC TIG

  TIG (Tungsten Insert Gas) - дугове зварювання металу вольфрамовим електродом (Ø 1.6 /2.4 мм), в середовищі захисних газів (інертний газ, зазвичай аргон) з ручною подачею присадочного металу (стрижень) в зварювальну ванну.


  Згенерована іскра, дозволяє в середовищі інертного газу проводити струм від пальника до заготівлі, на відстані 1.5-3.0мм (безконтактно), створюючи стабільну дугу

  Пример шва TIG


  Щільність І НАДІЙНІСТЬ ШВА - технологія забезпечує контрольоване накладення рівномірного шва з достатнім рівнем прогріву зварювальної ванни.

  ЯКІСТЬ І акккуратно ШВА - презентабельний вигляд, не вимагає додаткової шліфовки поверхні шва.

  DWT TIG-250 S

  ВІДСУТНІСТЬ ШЛАКУ - як на поверхні, так і в структурі шва.

  ЛОКАЛЬНИЙ РОЗІГРІВАННЯ - мінімізує теплову деформацію заготовки.

  Зварювальний інвертор DWT TIG-250 S

  Зварювальний апарат TIG-250 S, виготовлений за поліпшеною инверторной технології з використанням транзисторів MOSFET ( «МОП» - польовий транзистор з напівпровідникової структурою метал-оксид-напівпровідник, керованим напругою). Програма управління силою струму і напругою, дозволяє високоякісно проводити зварювальні роботи, з можливістю регулювання інтенсивності в діапазоні 10-250 А (!). Високочастотні коливання (50/60 Гц) змінного струму, перетворюються випрямлячами і напівпровідниковими комутаторами в постійний зварювальний струм (DC). Тривалість включення (ПВ) становить 60%, що забезпечує тривалий робочий цикл при прийнятних перервах.


  Інверторний джерело живлення, забезпечує високий ККД - 85%, стабільний високочастотний розпал дуги, економічне енергоспоживання, компактність сварочніка, а також стійкість до перепадів напруги і перешкод


  Аргонодуговой инвертор DWT TIG-250 S

  Зварювальний апарат TIG-250 S, оснащений системою термозахисту з примусовим повітряним охолодженням, захистом від перевантажень, володіє класом безпеки IP21 і ізоляцією класу F, що забезпечує безпеку оператору і обладнання.

  Купити зварювальний інвертор DWT TIG-250 S в інтернет-магазині

  Інтернет-магазин dwt.com.ua, є офіційним дистриб'ютором DWT, в якому представлений повний каталог оригінальної продукції. Купити інверторний зварювальний апарат DWT TIG-250 S, актуальна ціна, доставка по території України.


  Гарантійний термін обслуговування 2 роки, 42 авторизованих сервісних центри на території України, а також трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва - стануть вагомим аргументом на користь DWT!


  Горелка и принадлежности DWT TIG-250 S

  Комплект поставки, включає в себе необхідне приладдя для моментального початку робіт. Упаковка у фірмовій картонній коробці, включає пінопласту ущільнення для безпечного транспортування. Розміри упаковки: 49.8х39х33.6 см. Вага брутто 12.0 кг.

  Комплектація:

  • Зварювальний апарат 1шт.
  • Зварювальний пальник (набір: корпус пальника 1 шт., Керамічне сопло 4 шт., Цанга 2 шт., Цангодержатель 1 шт., Задній ковпачок 2шт.) 1к-т
  • Затиск маси 1шт.
  • Провід заземлення 1шт.
  • Вольфрамовий електрод 1шт.
  • Захисна втулка 1шт.
  • Ключ шестигранний 1шт.
  • Інструкція по експлуатації 2шт.
 • Характеристики
  Інструкція користувача Инструкции DWT PDF icon Скачать инструкцию DWT TIG-250 S
  Номінальна напруга. на виході 10.4-20 B
  Тип апарату TIG (аргонодуговая)
  Вага (без упаковки) 8.5 кг
  Напруга холостого ходу 42 B
  Високочастотний розпал дуги
  Розміри в упаковці 50 × 39 × 34 см
  Робочий цикл 60%
  Діаметр вольфрам. електрода TIG 1.6 / 2.4 мм
  Ефективність 80%
  Клас безпеки IP21
  Однофазное вхідна напруга
  Клас ізоляції F
  Номінальна напруга AC220B±10%
  Сварка постійним струмом
  Товщина заготовки 0.3-5 мм
  Частота 50/60 Гц
  Термозахист
  Діапазон зміни струму 10-250 A
  Номінальна потужність 8.6 кВА
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Категорії: Зварювальні апарати DWT

Теги: інвертор зварювальний апарат аргон tig DWT TIG-250 S