Аргонодуговой інвертор DWT TIG-200 S

Аргонодуговая сварка TIG Однофазное напряжение Сварка постоянным током Воздушное охлаждение

артикул: 167470  
Немає в наявності
 • Опис
  Огляд Аргонодуговой інвертор DWT TIG-200 S

  Аргонодуговой инвертор DWT TIG-200 S

  DWT TIG-200 S - аргонодуговой зварювальний апарат, напів-професійного класу (Semi-Pro), з інверторним джерелом живлення від однофазного вхідного напруги 220 В для високоякісної зварки постійним струмом (DC) за технологією TIG.

  ПРИЗНАЧЕННЯ: високоякісне зварювання кольорових і чорних металів (вуглецева сталь, низьковуглецевий сталь, чавун, мідь, нікель, нержавіюча сталь, титан ...), а також їх сплавів. Апарат забезпечує надійну зварювання заготовок товщиною стінки 0.3-4.0 мм

  ОСОБЛИВОСТІ: ККД - 80%, бистровозбуждаемая стабільна дуга, стійкість до перепадів вхідного напруги, вбудована термозахист, тривалість включення - 60%, поліпшені інверторні технології MOSFET, компактні розміри і малу вагу апарату, простота і безпека експлуатації, надійність і довговічність

  Аргонодуговая зварювання DC TIG

  TIG (Tungsten Insert Gas) - дугова контрольована зварювання (створення нероз'ємного з'єднання металів, шляхом місцевого сплаву) вольфрамовим електродом в середовищі захисних газів (інертний газ, зазвичай аргон) з ручною подачею присадочного металу (стрижень) в зварювальну ванну.


  Згенерована іскра, дозволяє в середовищі інертного газу проводити струм від пальника до заготівлі, на відстані 1.5-3.0мм (безконтактно), створюючи стабільну дугу і перешкоджаючи передчасного зносу електрода Сварочный шов TIG


  Щільність І НАДІЙНІСТЬ ШВА - технологія забезпечує контрольоване накладення рівномірного шва з достатнім рівнем прогріву зварювальної ванни і мінімальним рівнем оксидів, а також з відсутністю шлаку, як на поверхні, так і в структурі шва.

  ЯКІСТЬ І акккуратно ШВА - презентабельний вигляд, не вимагає додаткової шліфовки поверхні.

  ЛОКАЛЬНИЙ РОЗІГРІВАННЯ- мінімізує теплову деформацію площині заготовки. Сварочный аппарат DWT TIG-200 S

  Зварювальний інвертор DWT TIG-200 S

  Зварювальний апарат DWT TIG-200 S, оснащений інверторним джерелом харчування, споживаної потужністю 6.2 кВт, від однофазного вхідного напруги АС 220B (± 10%). Інвертор виготовлений за поліпшеною инверторной технології з використанням транзисторів MOSFET (металлоксідний польовий транзистор-напівпровідник). Мікропроцесор управляє силою струму і напругою, забезпечуючи високий ККД 80% (!) І дозволяючи ефективно проводити високоякісні зварювальні роботи.

  Високочастотні коливання (50/60 Гц) змінного струму, перетворюються випрямлячами і напівпровідниковими комутаторами в постійний зварювальний струм (DC). Робочий цикл ( «ПВ» Тривалість Включення) при максимальних налаштуваннях (200 А) становить 60%, що забезпечує тривалий робочий цикл при прийнятних перервах.


  Інверторний джерело живлення, забезпечує високу ефективність, стабільний високочастотний розпал дуги, економічне енергоспоживання, компактні розміри апарата, а також стійкість до перепадів і перешкод напруги


  Сварочная горелка DWT TIG-200 S

  Конструкційні особливості DWT TIG-200 S

  Зварювальні апарати ДВТ, мають клас безпеки IP21 і ізоляцію класу F. Трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва, виключає дефекти і брак продукції. Устаткування DWT, строго відповідає заявленим параметрам! Корпус виконаний з високоякісного незаймистого пластика, оснащений металевими боковими панелями. Конструкція міцна і жорстка, має компактні розміри і малу вагу, а ергономічна рукоятка у верхній частині, дозволяє зручно транспортувати апарат. Аргонодуговой инвертор DWT TIG-200 S

  РЕГУЛЯТОР - дозволяє налаштовувати силу вихідного струму в діапазоні 10-200 А, забезпечуючи оптимальний режим для різних зварювальних робіт.

  ЗВАРЮВАЛЬНА ГОРЕЛКА - цанговий затиск, дозволяє використовувати вольфрамовий електрод Ø 1.6 /2.4 мм. Комплект поставки включає додатковий короткий задній ковпачок, для роботи в умовах обмеженого простору. Набір: корпус пальника, керамічне сопло 4 шт., Цанга 2 шт., Цангодержатель, задній ковпачок довгий /короткий.

  РУКАВ - довгою 3.5 м, має якісну ізоляцію і має еластичність, перешкоджає переломом.

  ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ продувки - кнопкою встановлюється тривалість «2.5 сек /5.0 сек» послесварочной продувки захисним газом, для плавного охолодження пальника і зварювального шва.

  тумблер живлення - встановлений на тильній стороні корпусу, автоматично відключає подачу живлення до апарату, попереджаючи перевантаження.

  Зажим массы DWT TIG

  ІНДИКАТОР O.C. - температурний захист, автоматичний відключає машину в разі перегріву, залишаючи працюючим кулер (дозволяючи охолодити апарат), забезпечуючи надійний захист обладнання.

  ПОВІТРЯНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ - зварювальний апарат оснащений примусовим повітряним охолодженням нагрітих елементів схем плати (оснащена алюмінієвими радіаторами) і компонентів.

  ЗАЗЕМЛЕННЯ - болт на тильній стороні корпусу, для підключення апарату через кабель до заземлювального контуру.

  ЗАЖИМ МАСИ - кабель довжиною 3 м (діаметром 16 мм з якісної ізоляцією), оснащений тугим затискачем, що забезпечує стабільний контакт.

  РОЗ'ЄМИ - уніфіковані під загальноприйняті стандарти, що дозволяє використовувати аналогічні приналежності.

  Купити зварювальний інвертор DWT TIG-200 S в інтернет-магазині

  Інтернет-магазин dwt.com.ua, є офіційним дистриб'ютором DWT Україна. На сайті представлений повний каталог оригінального инверторного обладнання та ручного електроінструменту. Купити інверторний зварювальний апарат DWT TIG-200 S в інтернет-магазині, актуальна ціна (нижній рівень РРЦ), доставка по території України, оплата зручним для клієнта способом.


  Гарантійний термін обслуговування 2 роки, 42 авторизованих сервісних центри на території України, а також трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва - стануть вагомим аргументом на користь DWT!


  Комплектация DWT TIG-200 S

  Зварювальні апарати DWT, чудово зарекомендували себе у професійних зварювальників, а також, завдяки простоті, безпеки експлуатації та невибагливості, дозволяють користуватися зварювальним устаткованням в побуті, людям без досвіду і кваліфікації.

  Комплект поставки, включає в себе набір необхідних для роботи приладдя. Фірмова упаковка (картонна коробка з пінопласту ущільненням) забезпечує безпечне транспортування обладнання. Розміри упаковки: 49.8х39х33.6 см. Вага брутто 11.2 кг.

  Комплектація:

  • Зварювальний апарат 1шт.
  • Зварювальний пальник набір
  • Затиск маси 1шт.
  • Провід заземлення 1шт.
  • Вольфрамовий електрод 1шт.
  • Захисна втулка 1шт.
  • Ключ шестигранний 1шт.
  • Інструкція по експлуатації 2шт.
 • Характеристики
  Інструкція користувача Инструкции DWT PDF icon Скачать инструкцию DWT TIG-200 S
  Ефективність 80%
  Довжина шнура 2.5 м
  Однофазное вхідна напруга
  Розміри корпусу 39 × 30 × 15 см
  Вага (без упаковки) 8 кг
  Сварка постійним струмом
  Номінальна напруга AC220B±10%
  Термозахист
  Частота 50/60 Гц
  Номінальна потужність 6.2 кВА
  Клас безпеки IP21
  Діапазон зміни струму 10-200 A
  Тип апарату TIG (аргонодуговая)
  Клас ізоляції F
  Номінальна напруга. на виході 10.4-18 B
  Високочастотний розпал дуги
  Напруга холостого ходу 42 B
  Діаметр вольфрам. електрода TIG 1.6 / 2.4 мм
  Довжина рукава 3.5 м
  Робочий цикл 60%
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Категорії: Зварювальні апарати DWT

Теги: інвертор зварювальний апарат аргон tig DWT TIG-200 S