Аргонодуговой інвертор DWT TIG-250 SA

Аргонодуговая сварка TIG Сварка штучным электродом MMA Однофазное напряжение Сварка постоянным током

артикул: 168263  
Немає в наявності
 • Опис
  Огляд Аргонодуговой інвертор DWT TIG-250 SA

  Многофункциональный сварочный инвертор DWT TIG-250 SA

  DWT TIG-250 SA - багатофункціональний зварювальний інвертор, напів-професійного класу (Semi-Pro), оснащений високопотужним інверторним джерелом живлення від однофазного вхідного напруги 220 В. Дозволяє проводити високоякісні зварювальні роботи постійним струмом (DC), як за технологією TIG (аргонодуговая), так і зварювання штучним електродом MMA.

  ПРИЗНАЧЕННЯ: високоякісне зварювання заготовок з кольорових і чорних металів, товщиною стінки заготовки 1-7 мм. Зварювання металу (вуглецева сталь, низьковуглецевий сталь, чавун, мідь, нікель, нержавіюча сталь, титан ...), а також їх сплавів методом TIG. Ручна дугова зварка штучним електродом MMA (вуглецева сталь, низьковуглецевий сталь, низьколегована сталь, нержавіюча сталь і чавун)

  ОСОБЛИВОСТІ: універсальність - метод TIG /MMA, відмінна якість зварного шва, висока продуктивність і ефективність, високочастотний розпал дуги, однофазне вхідна напруга, стійкість до перепадів напруги, вбудована термозахист, компактні розміри і малу вагу апарату, простота і безпека експлуатації, надійність і довговічність

  Аргонодуговая зварювання DC TIG

  TIG (Tungsten Insert Gas) - дугова контрольована зварювання (створення нероз'ємного з'єднання металів, шляхом місцевого сплаву) вольфрамовим електродом в середовищі захисних газів (інертний газ, зазвичай аргон) з ручною подачею присадочного металу (стрижень) в зварювальну ванну.


  Згенерована іскра, дозволяє в середовищі інертного газу проводити струм від пальника до заготівлі, на відстані 1.5-3.0 мм (безконтактно), створюючи стабільну дугу і перешкоджаючи передчасного зносу електрода Пример сварного шва TIG


  НАДІЙНІСТЬ ШВА - технологія забезпечує контрольоване накладення рівномірного шва з ручною подачею «присадки». Достатній рівень прогріву зварювальної ванни і мінімальний рівень оксидів, а також з відсутністю шлаку, як на поверхні, так і в структурі шва.

  ЯКІСТЬ ШВА - акуратний і презентабельний вигляд, що не вимагає додаткової шліфовки і корекції. Завдяки локальному розігріву місця зварювання, рівень теплової деформації заготовки мінімізований. Пример сварного шва MMA

  Ручна дугова зварка штучним електродом MMA

  MMA (Manual Metal Arc) - ручна дугова зварка постійним струмом (DC) штучним електродом із захисним покриттям. Найпоширеніший метод зварювання, що відрізняється простотою і дешевизною (але більш низькою якістю шва), що економічно доцільно для більшості будівельних робіт.


  Між електродом і металевою заготівлею, утворюється електрична дуга, стрижень електрода служить «присадним» металом, а його покриття захисною середовищем (гази і шлак відтісняють повітря зі зварювальної ванни), оберігаючи зварювальний шов Многофункциональный сварочный инвертор DWT TIG-250 SA


  Зварювальний інвертор DWT TIG-250 SA

  Зварювальний апарат DWT TIG-250 SA, оснащений інверторним джерелом харчування, споживаної потужністю 12.8 /8.6 кВт (tig /mma), від однофазного вхідного напруги 190-240 В.Інвертор виготовлений за поліпшеною инверторной технології з використанням транзисторів MOSFET (металлоксідний польовий транзистор-напівпровідник). Мікропроцесор управляє силою струму і напругою, забезпечуючи високий ККД 80% (!) І дозволяючи ефективно проводити високоякісні зварювальні роботи.

  Високочастотні коливання (50/60 Гц) змінного струму (AC), перетворюються випрямлячами і напівпровідниковими комутаторами в постійний зварювальний струм (DC). Робочий цикл ( «ПВ» Тривалість Включення) при максимальній інтенсивності (250 А) становить 60%, що забезпечує тривалий робочий цикл при прийнятних перервах.


  Інверторний джерело живлення, забезпечує високу ефективність, стабільний високочастотний розпал дуги, економічне енергоспоживання, компактні розміри апарата, а також стійкість до перепадів і перешкод напруги


  Аргонодуговой инвертор DWT TIG-250 SA


  Конструкційні особливості DWT TIG-250 SA

  Зварювальні апарати ДВТ, мають клас безпеки IP21 і ізоляцію класу F. Трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва, виключає дефекти і брак продукції. Устаткування DWT, строго відповідає заявленим параметрам! Корпус виконаний з високоякісного незаймистого пластика, оснащений металевими боковими панелями. Конструкція міцна і жорстка, має компактні розміри і малу вагу, а ергономічна рукоятка у верхній частині, дозволяє зручно транспортувати апарат. Зовнішні роз'єми для підключення затиску маси, газового пальника і електродотримача - уніфіковані під загальноприйняті стандарти, що дозволяє використовувати аналогічні приналежності.

  Газовая горелка DWT TIG

  ЗВАРЮВАЛЬНА ГОРЕЛКА - цанговий затиск, дозволяє використовувати вольфрамовий електрод Ø 1.6 /2.4 мм. Комплект поставки включає додатковий короткий задній ковпачок, для роботи в умовах обмеженого простору. Набір: корпус пальника, керамічне сопло 4 шт., Цанга 2 шт., Цангадержатель, задній ковпачок довгий /короткий.

  РУКАВ - довгою 3.5 м, має якісну ізоляцію і має еластичність, перешкоджає переломом.

  РЕГУЛЯТОР - дозволяє налаштовувати силу вихідного струму в діапазоні 10-250 А, забезпечуючи оптимальний режим для різних зварювальних робіт.

  ІНДИКАТОР O.C.- температурний захист, автоматичний відключає машину в разі перегріву, залишаючи працюючим кулер (дозволяючи охолодити апарат), забезпечуючи надійний захист обладнання.

  ПОВІТРЯНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ- зварювальний апарат оснащений примусовим повітряним охолодженням нагрітих елементів схем плати (оснащена алюмінієвими радіаторами) і компонентів. Электрододержатель DWT

  ЗАЗЕМЛЕННЯ - болт на тильній стороні корпусу, для підключення апарату через кабель до заземлювального контуру.

  ЗАЖИМ МАСИ - кабель довжиною 3 м (діаметром 16 мм з якісної ізоляцією), оснащений тугим затискачем, що забезпечує стабільний контакт.

  ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ РЕЖИМІВ - розташований на фронтальному торці апарату, дозволяє змінювати режим зварювання MMA /TIG

  Електродотримачі - розрахований на використання штучних електродів Ø 2.5-4.0 мм. Кабель має довжину 3.0 м і оснащений високоякісною ізоляцією.

  Купити зварювальний інвертор DWT TIG-250 SA в інтернет-магазині

  Комплект постаавки DWT TIG-250 SA

  Інтернет-магазин dwt.com.ua, є офіційним дистриб'ютором DWT Україна. На сайті представлений повний каталог оригінального инверторного обладнання. Купити побутовий багатофункціональний зварювальний апарат DWT TIG-250 SA в інтернет-магазині, за ціною рівня РРЦ.

  Кваліфікована консультація, регулярні акції, зручний для Вас спосіб оплати і доставки по території України, а також гарантія 24 місяці і 42 сервісних центра - стануть вагомим аргументів на користь DWT.com.ua!

  Універсальність DWT TIG-250 SA, дозволяє проводити грубе зварювання штучним електродом, а також високоякісне аргонодугового зварювання. Апарат, чудово зарекомендували себе у професійних зварювальників, як компактний і невибагливий апарат з ідельним співвідношенням «ціна-якість». Завдяки простоті і безпеки експлуатації, зварювальне обладнання ДВТ, дозволяє використання в побуті, навіть людям без досвіду і кваліфікації.

  Упаковка DWT TIG-250 SA

  Комплект поставки, включає в себе набір необхідних для роботи приладдя. Фірмова упаковка (картонна коробка з пінопласту ущільненням) забезпечує безпечне транспортування обладнання. Розміри упаковки: 49.8х39х33.6 см. Вага брутто 13.0 кг.

  Комплектація:

  • Зварювальний апарат 1шт.
  • Зварювальний пальник набір
  • Електродотримачі з кабелем 1шт.
  • Затиск маси 1шт.
  • Провід заземлення 1шт.
  • Вольфрамовий електрод 1шт.
  • Захисна втулка 1шт.
  • Ключ шестигранний 1шт.
  • Інструкція по експлуатації 2шт.
 • Характеристики
  Діаметр електрода MMA
  • 5.0 мм
  Інструкція користувача Инструкции DWT PDF icon Скачать инструкцию DWT TIG-250 SA
  Номінальна напруга. на виході 10.4-20 B
  Розміри корпусу 40 × 26 × 16 см
  Вага (без упаковки) 8.5 кг
  Напруга холостого ходу 60 В
  Тип апарату TIG/MMA (многофункциональный)
  Клас безпеки IP21
  Клас ізоляції F
  Розміри в упаковці 50 × 39 × 34 см
  Робочий цикл 60%
  Перемикач режимів зварювання
  Товщина заготовки 0.3 - 7 мм
  Ефективність 80%
  Високочастотний розпал дуги
  Однофазное вхідна напруга
  Діаметр вольфрам. електрода TIG 1.6 / 2.4 мм
  Довжина рукава 3.5 м
  Номінальна напруга AC220B±10%
  Сварка постійним струмом
  Довжина шнура 2.5 м
  Частота 50/60 Гц
  Термозахист
  Діапазон зміни струму 10-250 A
  Номінальна потужність 12.8 / 8.6 кВА
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Категорії: Зварювальні апарати DWT

Теги: інвертор зварювальний апарат дугова mma аргон tig DWT TIG-250 SA