Електрорубанок DWT HB02-82

артикул: 156371  
Немає в наявності
 • Опис
  Огляд Електрорубанок DWT HB02-82

  Электрорубанок DWT HB02-82

  DWT HB02-82 - ручний електрорубанок середньої потужності, напів-професійного класу (Semi-Pro), шириною стругання 82мм з регулятором глибини. Рубанок ДВТ, користується попитом у професійних теслярів і столярів, справляючись з високими навантаженнями і якісної обробкою деревини, а витривалість і довговічність інструменту dwt дозволяє ідеальне співвідношення «ціна-якість». Модель HB02-82, також відзначили побутові споживачі і будівельні бригади, оцінивши простоту, зручність і безпеку експлуатації електрорубанка.

  Призначений: для стругання, зняття фаски, зрізу країв, фальцювання деревини і деревних матеріалів, а також пластику (максимальна глибина стругання 2 мм, фальцювання 16мм)
  Характеризується: простотою і безпекою, зручністю і ергономікою, компактними розмірами і малою вагою, продуктивністю і чистотою стругання, витривалістю і потужністю, доступною ціною

  Двигун і ножовий вал DWT HB02-82

  Електрорубанки DWT, оснащені високопродуктивним двигуном номінальною потужністю 710 Вт. З метою підвищення надійності, збільшений діаметр ротора і статора, електродвигун оснащений високопродуктивною вентилятором охолодження, а підшипники валів, мають посилені посадочні місця в корпусі.

  Ножовий вал дозволяє використовувати два типи ножів: вузькі односторонні (з поганим покриттям) і широкі двосторонні (з можливістю заточення). Вал в рубанка ДВТ, збільшеного діаметру (60мм), а частота обертання на холостому ходу, досягає 14 500 оборотів в хвилину.

  Электрорубанок DWT HB02-82

  Інструмент dwt, проходить трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва і має гарантійний термін два роки. Модель HB02-82, має клас безпеки «II», плавний хід і гідний параметр вібрації (4.12м /с?), А також низький рівень випромінюваного шуму: звуковий тиск 87.9 дБ (А), акустична потужність 99.0 дБ (А).


  Збільшений діаметр ножового вала і потужний електродвигун, забезпечують високу якість обробки поверхні, навіть при високих навантаженнях


  Опорна підошва і паралельний упор DWT HB02-82

  Підошва виготовлена з алюмінієвого сплаву методом лиття, поверхня ретельно відфрезерована, опорна плита має мікрорельєф, проточки перешкоджають ефекту «повітряної подушки», які забезпечують щільний контакт із заготівлею.

  Торець плити, оснащений пластиковою п'ятою, дозволяє ставити інструмент на заготовку, перешкоджаючи пошкодження оброблюваної поверхні при неповній зупинці двигуна. У комплекті електрорубанка, є упори для якісного і рівного паралельного і вертикального стругання поверхонь, які надійно і жорстко фіксуються в корпусі.


  Робоча поверхня, оснащена V-образним пазом, який дозволяє рівно знімати фаску з кутів, впершись заготовку в паз


  Электрорубанок DWT HB02-82

  Корпус, рукоятка і регулятор глибини DWT HB02-82

  Конструкція міцна і жорстка, ергономічно продумана для зручної та безпечної експлуатації. Корпус виконаний з високоякісного удароміцного пластика, якість збірки, виключає люфти, зазори і інші дефекти. Доступ до приводний ременя, реалізований окремою частиною корпусу, для простоти обслуговування або заміни. Рукоятка має анатомічну форму і прогумовані вставки, що забезпечують комфорт і зручності оператора. Кнопка пуску, маєЗАХИСТ ВІД СЛУЧАЙНОГО ВКЛЮЧЕННЯ, А поверхня прогумована, для зручності роботи в рукавичках.


  Регулятор глибини має плавну, але точне регулювання з фіксацією «клацанням», одночасно є додатковою рукояткою для більш ґрунтовного утримування рубанка


  Электрорубанок DWT HB02-82

  Комплектація

  DWT HB02-82 - електрорубанок укомплектований набором необхідних аксесуарів і упакований в фірмову картонну коробку (Розміри в упаковці 33.5х17.8х19 см; Вага брутто 5.1кг):

  • Електрорубанок 1шт.
  • Приводний ремінь 1шт.
  • Пристосування для заточування лез (в зборі) 1шт.
  • Пристосування для юстування лез (в зборі) 1шт.
  • Вертикальний упор 1шт.
  • Паралельний упор 1шт.
  • Ключ торцевий 1шт.
  • Інструкція по експлуатації 2шт.
 • Характеристики
  Ширина стругання 82 мм
  Максимальні обороти хол. ходу 14500 об/мин
  Глибина стругання 0-2 мм
  Глибина вибірки паза 0-16 мм
  Інструкція користувача Инструкции DWT PDF icon Скачать инструкцию DWT HB02-82
  Номінальна потужність 710 Вт
  Сила струму при напрузі 230В 3.1 А
  Регулятор глибини стругання
  Вага (без упаковки) 3.6 кг
  Розміри в упаковці 34 × 19 × 18 см
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Категорії: Електрорубанки DWT

Теги: D-рукоятка електрорубанок HB02-82