Перфоратор DWT BH12-40 V BMC

Патрон SDS-MAX Регулировка частоты Мягкие накладки на рукоятке

Немає в наявності
 • Опис
  Огляд Перфоратор DWT BH12-40 V BMC

  Перфоратор DWT BH12-40 V

  DWT BH12-40 V BMC - важкий ( «бочка») двухрежимний перфоратор, напів-професійного класу (Semi-Pro), оснащений пневматичним ударним механізмом з силою удару 10 Дж і потужним електродвигуном 1.2 кВт, а також регулятором оборотів. Важкі перфоратори ДВТ, є універсальним інструментом для побутових потреб, а також чудово зарекомендували себе у будівельних бригад, інсталяторів кондиціонерів і сантехніків, як витривалий інструмент з ідеальним співвідношенням «ціна-якість».

  Призначення: буріння отворів у камені, бетоні і цеглі, діаметром до 40 мм, а також демонтажні роботи, пробивання отворів у стінах, штроблення каналів, сколювання керамічної плитки, довбальні роботи

  Характеризується: великою силою удару, високопотужним двигуном, віброгасильних підвісом рукоятки, міцним корпусом з магнієвого сплаву і ударостійкого пластику, ергономікою і легкістю в роботі, зручністю і безпекою експлуатації, витривалістю і надійністю

  Режимы работ DWT BH12-40 V

  Ударний механізм DWT BH12-40

  Пневматичний ударний механізм, забезпечує високу продуктивність, дозволяючи ефективно бурити отвори діаметром 40мм, на виході створюючи удари силою 10 Дж, з частотою до 2800 ударом в хвилину. Приводу і шестерні редуктора мають тангенціальний профіль зубів, виготовлені із зносостійкого металу підвищеної гарту. Крівошатунний механізм і пара поршень циліндр, мають оптимальний технологічний зазор, забезпечуючи високу компресію.

  Режими робіт перфоратора

  ОБЕРТАННЯ З УДАРОМ - основний режим роботи, дозволяє бурити тверді поверхні, ударом сколюючи частинки матеріалу, а обертанням видаляючи продукти буріння.

  УДАР БЕЗ ОБЕРТАННЯ - дозволяє сколювати тверду поверхню, пробивати, руйнувати канали, а також виконувати різні довбальні роботи.

  Перфоратор DWT BH12-40 V

  Двигун DWT BH12-40 V

  Перфоратор оснащений високотехнологічним електродвигуном з вертикальним, щодо осі. Двигун має номінальну потужністю 1250 Вт (Вихідна потужність 560 Вт), на холостому ходу розвиває максимальні 450 оборотів в хвилину.

  Обмотка електродвигуна, має якісне жаростойкое лакове покриття, ізоляція забезпечує надійний захист від абразиву і пилу. Запас потужності, ефективне охолодження і міцний механізм, дозволяють тривалу експлуатацію в жорстких умовах. Інструмент має рівень вібрації 19.4 м /с? І помірне шумовипромінювання: звуковий тиск 95.1 дБ (А), акустична потужність 106.1 дБ (А).


  Модель оснащена безступінчатим дисковим регулятором оборотів, який дозволяє інтенсивність удару і частоту обертання в діапазоні 200 - 450 об /хв


  Перфоратор DWT BH12-40 V

  запобіжна муфта

  Перфоратор DWT BH-1500, оснащений запобіжною муфтою, яка в разі заклинювання бура, забезпечує прослизання зчеплення патрона по храповиків, не зупиняючи обертання електродвигуна, запобігаючи виходу з ладу обмотку, внаслідок різкого зростання струму.


  Запобіжна муфта забезпечує безпеку оператора і механізму, в разі заклинювання бура і перевантажень інструменту


  Патрон DWT MAX

  Перфоратор DWT BH12-40 V BMC

  Перфоратор оснащений патроном з бистросьемной системи ручного кріплення хвостовиків великого діаметра SDS MAX (діаметр хвостовика 18мм, три відкритих і два закритих паза). Патрон здатний відчувати високі навантаження, передаючи максимальне зусилля оснащенні.

  Конструкційні особливості DWT BH12-40 V

  Корпус механіки перфоратора, виконаний з магнієвого сплаву, забезпечуючи високу міцність і тепловідвід механізму, а електрична частина корпусу, виконана з високоякісного удароміцного пластика. Конструкція ергономічно продумана для комфортного використання при тривалій роботі, якість збірки, виключає люфти, зазори і інші дефекти, розміри: 460х280х100 мм. Кабель живлення прогумований і м'який, довжина 4 метри.


  Для контролю рівня і стану мастила, верхня частина корпусу механізму, оснащена технологічним люком


  Антивибрационный подвес DWT BH12-40 V BMC

  Рукоятка має віброгасильних підвіс, який значно знижує навантаження на руки, а ергономічна форма і гумові вставки області хвата, підвищують комфорт, запобігають вислизання і знижують стомлюваність оператора. Курок, інтегрований в рукоятку, а в торці є індикатор підключення до мережі.

  Додаткова рукоятка

  Для ґрунтовного утримування перфоратора обома руками, DWT BH-1500 оснащений додатковою рукояткою. Рукоятка має ергономічну форму з прогумованої поверхнею, що знижує дії вібрації і забезпечує комфортний хват, запобігаючи вислизання. Підстава рукоятки, обладнано системою обмежувача довжини буріння. Скобова спосіб кріплення, дозволяє фіксувати доп. рукоятку в оптимальному положенні діапазоні 360 °

  Комплектация DWT BH12-40 V BMC

  Купити перфоратор DWT BH12-40 V BMC в інтернет-магазині

  Купити важкий перфоратор BH12-40 V в інтернет-магазині dwt.com.ua, який є офіційним дистриб'ютором DWT Україна, оригінальна сертифікована продукція з гарантійним терміном обслуговування 24 місяці. Детальна інформація, актуальні ціни та наявність, кваліфікована консультація та доставка по території України.

  Перфоратор укомплектований мінімальним набором необходимих приладдя, з метою неудоражанія продукції, упакований в пластиковий кейс для зручного транспортування і зберігання інструменту. Розмір упаковки: 51х37х14.2 см, вага брутто 10.7 кг.

  Комплектація:

  • Перфоратор ( «бочка») 1шт.
  • Додаткова рукоятка 1шт.
  • Обмежувач довжини 1шт.
  • Ключ 1шт.
  • Пиловловлювач 1шт.
  • Додаткові вугільні щітки 1к-т
  • Інструкція по експлуатації 2шт.
 • Характеристики
  Інструкція користувача Инструкции DWT PDF icon Скачать инструкцию DWT BH12-40
  Номінальна потужність 1250 Вт
  Розміри в упаковці 51 × 37 × 14 см
  Розміри перфоратора 46 × 28 × 10 см
  Макс. діаметр свердління в бетоні 40 мм
  Тип перфоратора вертикальная компоновка
  Номінальна кількість ударів 1000 — 2800 уд/мин
  Тип патрона DWT MAX
  Номінальна кількість обертів 200 — 450 об/мин
  Енергія одного удару 10 Дж
  Вага (без упаковки) 7.4 кг
  Режими робіт
  • ударное сверление
  • долбление
  Регулятор швидкості
  Довжина шнура 4 м
  Сила струму при напрузі 230В 5.4 А
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Теги: перфоратор вертикальний ударний бочковий MAGNESIUM кейс професійний SDS-Max DWT BH12-40 V BMC