Перфоратор DWT BH11-30 V BMC

Патрон SDS-Plus Регулятор оборотов Мягкие накладки на рукоятке

Немає в наявності
 • Опис
  Огляд Перфоратор DWT BH11-30 V BMC

  DWT BH11-30 V - режимний важкий перфоратор «бочка», напів-професійного класу (Semi-Pro), оснащений високопотужним електродвигуном вертикального розташування з електронним регулятором оборотів, продуктивним пневматичним ударним механізмом, патроном під хвостовик SDS-Plus, а також міцним корпусом з віброгасильних підвісом рукоятки.

  Перфоратор DWT BH11-30 V BMC

  Перфоратор дозволяє бурити отвори великого діаметру (Ø до 30мм) в камені, бетоні, цеглі ...; свердлити отвори (Ø до 40 мм) в металі, деревині та інших матеріалах; проводити довбальні роботи, штроблення каналів, демонтажні роботи, сколювання керамічної плитки.

  особливості:

  • Патрон SDS-Plus
  • Три режиму робіт
  • Регулятор оборотів і ударів
  • Віброгасильних підвіс рукоятки
  • Металевий корпус редуктора

  Ударний механізм DWT BH11-30 V

  Перфоратор оснащений пневматичним ударним механізмом, який розвиває осьові удари по оснащенню з силою до 6 Дж і частотою до 2600 ударів в хвилину, при досягненні двигуном максимальних 750 оборотів в хвилину.


  Перфоратор оснащений запобіжною муфтою, яка в разі заклинювання бура, забезпечує прослизання зчеплення приводу, не зупиняючи обертання електродвигуна (запобігаючи виходу з ладу обмотку, внаслідок різкого зростання струму), що забезпечує захист оператора і інструменту!


  Перфоратор DWT BH11-30 V BMC

  Режими робіт перфоратора:

  Буріння - основний режим перфоратора, забезпечує ефективне буріння твердих поверхонь, сколюючи частинки матеріалу ударом, а обертанням видаляючи продукти буріння.

  довбання (Удар без обертання) - дозволяє сколювати керамічну плитку, пробивати отвори в стіні, руйнувати і проводити різні довбальні та демонтажні роботи.

  ненаголошеній свердління (Обертання без ударів) - режим для свердління отвору в лагідних матеріалах (керамічна плитка), змішування сумішей (застосувавши насадку-міксер), а також використовувати перфоратор як дриль (застосувавши патрон з перехідним хвостовиком.

  Патрон DWT-Plus (SDS-Plus)

  Перфоратор DWT BH11-30 V оснащений патроном з ручною швидкознімними системою кріплення оснащення SDS-Plus (найбільш поширений стандарт Bosch (4 паза, діаметр 10мм, глибина 40мм). Патрон DWT PLUS, забезпечує максимальну передачу зусилля, конструкція має пильовик, що захищає механізм від попадання пилу.

  Двигун і редуктор DWT BH11-30 V

  Високотехнологічний електродвигун з вертикальним ( «бочковий»), забезпечує достатній запас потужності (Номінальна 1100 Вт /Вихідна 440 Вт) для тривалих робіт при високих навантаженнях. Ротор двигуна має збільшений діаметр штіхтованного каркаса і збалансований в два етапи. Обмотка статора має «бронь» (жаростойкое лакове покриття), що оберігає від механічного впливу абразиву. Продуктивна крильчатка, забезпечує ефективне охолодження при будь-яких режимах робіт. Деталі редуктора і ударного механізму виготовлені із зносостійкого металу підвищеної гарту, приводні «пари» мають тангенціальний профіль зубів, а в вузлах строго дотриманий тепловий зазор. Перфоратор має клас безпеки «II», рівень вібрації 23.62 м /с? І помірне шумовипромінювання: звуковий тиск 99 дБ (А), акустичну потужність 110 дБ (А)

  Переключатель режимов DWT BH11-30


  Трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва, забезпечує суворе відповідність заявленим параметрам і довговічний термін служби інструменту ДВТ!


  Конструкційні особливості DWT BH11-30 V

  Металеві корпус редуктора і стовбура, виконані з магнієвого сплаву, для забезпечення міцності і ефективного тепловідведення механізму. Корпус електричної частини і рукоятка, виконані з високоякісного удароміцного пластика. Розмір і розміщення вентиляційних отворів, забезпечують достатнє охолодження і мінімізують попадання пилу, а також дозволяють ефективно продувати інструмент стисненим повітрям (після особливо великих робіт) і швидко охолодити перфоратор на холостому ходу.

  Перфоратор DWT BH11-30 V BMC  ПЕРЕМИКАЧІ РЕЖИМІВ РОБІТ - дозволять вибір необхідного режиму робіт перфоратора, перемикач взаємодії ударного механізму, оснащений кнопкою блокуванням від випадкового перемикання.

  ВІКНО КОНТРОЛЮ СМАЗКИ - для контролю стану і кількості мастила в механізмі, у верхній частині корпусу редуктора передбачено вікно.

  ДОДАТКОВА РУКОЯТКА - забезпечує надійне утримування інструменту обома руками. Система фіксації рукоятки до шийки корпусу стовбура через скобу, дозволяє зафіксувати додаткову рукоятку під будь-яким кутом. Рукоятка виконана з перфорованого пластика, в основу вмонтована система фіксації штанги обмежувача глибини буріння.

  Регулятор оборотов DWT BH11-30 V

  РУКОЯТКА - ергономічна форма і прогумовані вставки області хвата, забезпечують зручність і запобігають вислизанню з рук.Система погашення - віброгасильних підвіс, істотно знижує навантаження на руки оператора, завдяки подпружиненной системі кріплення рукоятки.

  РЕГУЛЯТОР ОБОРОТОВ - електронний безступінчатий регулятор, дозволяє обмежувати максимальні оберти і частоту ударів перфоратора для виконання певних умов робіт і матеріалів.СВІТОВИЙ ИНДИКАТОР - в підставі рукоятки, інформує про підключення до мережі і готовності перфоратора до роботи.

  Купити перфоратор DWT BH11-30 V BMC

  Купити важкий перфоратор DWT BH11-30 V BMC у офіційного дистриб'ютора ДВТ Україна в офіційному інтернет-магазині з безкоштовною доставкою і можливістю оплати будь-яким зручним способом. Перфоратор має термін гарантійного обслуговування 24 місяці (42 авторизованих сервісних центру).

  Комплектация DWT BH11-30 V BMC


  DWT BH11-30 - найпотужніший перфоратор з патроном SDS-Plus в модельному ряду ДВТ, який відрізняється універсальністю, ефективністю, витривалістю, надійністю і ідеальним співвідношенням «ціна-якість»!


  Кейс DWT BH11-30 V BMC

  Модель укомплектована мінімально необхідним набором шкільного приладдя і поставляється з пластиковим кейсом для зручного транспортування і зберігання інструменту. Розмір упаковки: 45.5х38.5х28 см. Вага брутто 8.3 кг

  Комплектація:

  • перфоратор
  • Додаткова рукоятка
  • обмежувач глибини
  • пиловловлювач
  • Комплект додаткових вугільних щіток
  • Інструкція по експлуатації /Гарантійний талон
 • Характеристики
  Інструкція користувача Инструкции DWT PDF icon Скачать инструкцию DWT BH11-30
  Номінальна потужність 1100 Вт
  Макс. діаметр свердління в бетоні 30 мм
  Тип патрона DWT PLUS
  Номінальна кількість ударів 900 — 2600 уд/мин
  Енергія одного удару 6 Дж
  Номінальна кількість обертів 300 — 750 об/мин
  Режими робіт
  • сверление
  • ударное сверление
  • долбление
  Вага (без упаковки) 5.5 кг
  Довжина шнура 4 м
  Регулятор швидкості
  Розміри перфоратора 40 × 24 × 10 см
  Макс. діаметр свердління в стали 13 мм
  Розміри в упаковці 51 × 37 × 14 см
  Макс. діаметр свердління в дереві 40 мм
  Сила струму при напрузі 230В 4.8 А
  Тип перфоратора вертикальная компоновка
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Теги: перфоратор вертикальний ударний бочковий MAGNESIUM кейс DWT BH11-30 V BMC