Перфоратор DWT BH-1500 BMC

Патрон SDS-MAXМягкие накладки на рукоятке

Немає в наявності
 • Опис
  Огляд Перфоратор DWT BH-1500 BMC

  Перфоратор DWT BH-1500 BMC

  DWT BH-1500 - двухрежимний важкий перфоратор, напів-професійного класу (Semi-Pro), з високопотужним електродвигуном вертикального розташування (бочковий) і продуктивним пневматичним ударним механізмом.

  Призначення: буріння отворів в цеглі, бетоні, камені і подібних поверхнях діаметром до 40мм; пробивання стін, сколювання керамічної плитки, штроблення каналів, а також широкого спектру довбальних робіт

  Характеризується: якістю, високою потужністю, безпекою, зручністю і простотою експлуатації, надійністю і витривалістю

  Ударний механізм DWT BH-1500

  Пневматичний ударний механізм, забезпечує високу продуктивність і дозволяє бурити отвори великого діаметру, створюючи удари енергією 12 Дж з частотою 4 500 ударів в хвилину. Амплітуда рухів поршня, що приводиться в рух крівошатунним механізмом, пропорційна силі удару. Механізм складається з високоякісних міцних компонентів, має високий ступінь компресії, оснащений функцією самоотключения на холостому ходу.

  Виброгасящая рукоятка DWT BH-1500

  Режими робіт перфоратора DWT BH-1500

  ОБЕРТАННЯ З УДАРОМ - основний режим роботи, дозволяє бурити тверді поверхні, ударом сколюючи частинки матеріалу, а обертанням видаляючи продукти буріння.

  УДАР БЕЗ ОБЕРТАННЯ - дозволяє сколювати тверду поверхню, пробивати, руйнувати канали, а також виконувати різні довбальні роботи.

  Перфоратор DWT BH-1500

  Двигун і редуктор DWT BH-1500

  Високотехнологічний електродвигун має вертикальне розташування і володіє номінальною потужністю 1 500 Вт (Вихідна потужність 770 Вт). Двигун має високий рівень ізоляції обмотки від пилу і абразиву, а також ефективне охолодження, ротор ретельно збалансований.


  Модель оснащена системою швидкого доступу до вугільних щіток електродвигуна


  Механізм редуктора зібраний на металевих зносостійких шестернях, з тангенціальним профілем зубів, розрахованих на тривалий ресурс експлуатації при високих навантаженнях. Перфоратор розвиває максимальні 600 оборотів в хвилину, на холостому ходу. Модель має гідний показник вібрації 7.67 м /с?, А також клас безпеки «II» і прийнятні параметри шумовипромінювання: звуковий тиск 94.0 дБ (А), акустична потужність 108.0 дБ (А).

  Патрон SDS MAX DWT BH-1500

  запобіжна муфта

  Перфоратор DWT BH-1500, оснащений запобіжною муфтою, яка в разі заклинювання бура, забезпечує прослизання зчеплення патрона, не зупиняючи обертання електродвигуна, запобігаючи виходу з ладу обмотку, внаслідок різкого зростання струму.


  Запобіжна муфта забезпечує безпеку оператора і механізму, в разі заклинювання бура і перевантажень інструменту


  Патрон DWT MAX (SDS Max)

  Перфоратор оснащений патроном з бистросьемной системи ручного кріплення хвостовиків великого діаметра SDS MAX (діаметр хвостовика 18мм, три відкритих і два закритих паза). Патрон здатний відчувати високі навантаження, передаючи максимальне зусилля оснащенні. Перфоратор DWT BH-1500

  Корпус і виброгасящая рукоятка DWT BH-1500

  Конструкція технічно продумана, міцна і жорстка, якість виробництва, виключає люфти зазори і інші дефекти. Корпус виготовлений з високоякісного удароміцного пластика, а стовбурова частина, виконана з магнієвого сплаву для забезпечення повещенних міцності і тепловідведення. Верхня частина корпусу, має вікно для контролю і заміни мастила в механізмі. Кнопка пуску, інтегрована в рукоятку, має прогумовану поверхню, дозволяє користуватися в рукавичках.


  Рукоятка має віброгасильних підвіс і прогумовані вставки, для забезпечення комфортної експлуатації


  ДОДАТКОВА РУКОЯТКА - для ґрунтовного утримування перфоратора обома руками, DWT BH-1500 оснащений додатковою рукояткою. Рукоятка має ергономічну форму з прогумованої поверхнею, що знижує дії вібрації і забезпечує камфорний хват, запобігаючи вислизання. Підстава рукоятки, обладнано системою обмежувача довжини буріння. Скобова спосіб кріплення, дозволяє фіксувати доп. рукоятку в оптимальному положенні діапазоні 360 °

  Комплектация DWT BH-1500

  Купити перфоратор DWT BH-1500 BMC у офіційного дистриб'ютора

  Купити важкий перфоратор DWT BH-1500 BMC в офіційному інтернет-магазині ДВТ Україна, термін гарантіяного обслуговування 24 місяці, безкоштовна доставка по території України, оплата будь-яким зручним способом.

  DWT BH-1500 HAMMER - важкий вертикальний перфоратор, комплектується набором мінімально необхідних аксесуарів і пластиковим кейсом для транспортування і зберігання інструменту. Упакований в кольорову картонну коробку-накладку розмірами 46.2х36.2х15.7 см. Вага брутто 10.0 кг:

  Комплектація:

  • Вертикальний перфоратор 1шт.
  • Пластиковий кейс 1шт.
  • Додаткова рукоятка 1шт.
  • Додатковий комплект щіток
  • Обмежувач глибини 1шт.
  • Ключ фланцевий 1шт.
  • Інструкція по експлуатації 2шт.
 • Характеристики
  Інструкція користувача Инструкции DWT PDF icon Скачать инструкцию DWT BH-1500
  Номінальна потужність 1500 Вт
  Режими робіт
  • ударное сверление
  • долбление
  Розміри перфоратора 44 × 30 × 12 см
  Швидкоз'ємні креп. щіток
  Розміри в упаковці 46 × 36 × 16 см
  Номінальна частота ударів 4500 уд/мин
  Макс. обороти холостого ходу 600 об/мин
  Тип перфоратора вертикальная компоновка
  Макс. діаметр свердління в бетоні 40 мм
  Тип патрона DWT MAX
  Вага (без упаковки) 7 кг
  Енергія одного удару 12 Дж
  Довжина шнура 2 м
  Сила струму при напрузі 230В 7.46 А
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Теги: перфоратор вертикальний D-рукоятка ударний бочковий HAMMER кейс DWT BH-1500 BMC