Ударний дриль DWT SBM-810 C

Быстрозажимной патрон& Bsp; Предустановка скорости& Bsp; Мягкие накладки на рукоятке

Немає в наявності
 • Опис
  Огляд Ударний дриль DWT SBM-810 C

  Ударная дрель DWT SBM-810 C

  DWT SBM-810 C - ударна дриль підвищеної потужності, напів-професійного класу, з швидкозажимний патроном, системою електронного контролю швидкості і функцією реверсу.

  Ударні дрилі DWT SBM, заслужили до себе розташування як побутових споживачів, так і професійних будівельників, зарекомендувавши себе як довговічний інструмент з ідеальним співвідношенням «ціна-якість».

  призначення: свердління отворів великого діаметру в деревині (до 30мм) і металі (до 13мм), а також свердління з ударом отворів діаметром до 10 мм в твердих матеріалах, таких як цегла, бетон і кераміка.

  Використання різних щіток і насадок, істотно розширюють сферу застосування.

  характеризується:простотою і зручністю експлуатації, універсальністю, високою потужністю і продуктивністю, безпекою і міцністю, ергономікою і компактними розмірами, надійністю, витривалістю і довговічністю.

  Двигун і редуктор

  Високотехнологічний електродвигун, розвиває номінальну потужність 810 Вт (виходить 395 Вт). Двигун ретельно збалансований і має належний рівень ізоляції та охолодження, а підшипники ротора, мають гумову обойму, що запобігає провертання в корпусі.

  Одноступінчатий редуктор, зібраний на зносостійких шестернях підвищеної гарту з тангенціальними зубами, а корпус відлитий з магнієвого сплаву, для забезпечення додаткової міцності і тепловідведення. На холостому ходу, SBM-810 розвиває 2 800 оборотів в хвилину, має рівень вібрації 1.52 м /с?. Модель, порівняно, малошумна: звуковий тиск 98 дБ (А), акустична потужність 109 дБ (А).


  Високоякісні компоненти, висока потужність і міцний редуктор, розраховані на тривалу експлуатацію в жорстких умовах


  Дрель DWT SBM-810 C

  ударний механізм

  Дриль DWT SBM-810, оснащена муфтою ударного механізму, що забезпечує зворотно-поступальні рухи, вібрацію, створену проскальзиваніем зубчастих вінців, одночасно з обертанням шпинделя. Модель створює вібрацію на холостому ходу, з частотою 44 800 ударів в хвилину, зі збільшенням зусилля і швидкості обертання, вплив на оброблювану поверхню пропорційно збільшується.


  Свердління з ударом, дозволяє значно підвищити ефективність під час свердління отворів в цеглі і бетоні


  корпус

  Дриль має «револьверну» компоновку, корпус виготовлений і високоякісного удароміцного пластика, конструкція посилена, жорстка і міцна, а якість збірки, виключає люфти і зазори. Продуктивна крильчатка і вентиляційні отвори збільшеного перетину, забезпечують належний рівень охолодження, а профіль і розміщення, мінімізують попадання пилу в механізм. Мережевий шнур, має довжину два метри, вхід в корпус посилений гумової направляючої з петлею для зберігання ключа патрона і підвішування інструменту.


  Рукоятка оснащена гумовими вставками і має ергономічну форму, для забезпечення комфорту і запобігання вислизання з рук


  Переключатель, курок и реверс DWT SBM-810 C

  патрон

  Дриль BM-810 C, оснащена двухмуфтовое пластиковим патроном швидкозатискного типу з настановної різьбленням 1/2 "x20 UNF. Діапазон затиску патрона, дозволяє використовувати свердла і різну оснастку інсталяційний діаметрів від 2.0мм до 13мм, що істотно розширює сферу застосування дрилі.


  Швидкозатискний патрон, призначений для швидкої і легкої зміни оснащення вручну


  елементи управління

  Модель оснащена системою електронного контролю частоти обертання, силою натискання курка. Курок має фіксацію режиму «ПУСК», що зручно при тривалій роботі.


  Кнопка пуску, має преднастройку обмеження швидкості обертання


  Регулятор, реалізований диском обмеження максимальних обертів. Перемикач реверсу ползункового типу, вбудований в корпус, запобігаючи випадкове обламування і підвищують зручність використання близьким розташуванням до курка. Повзунковий перемикач режимів свердління, має ергономічну форму, знаходиться у верхній частині корпусу редуктора. Відповідає за взаємодію храповиків ударної муфти і шестерні

  Комплектация DWT SBM-810 C

  Додаткова рукоятка

  DWT SBM-810 укомплектована додатковою рукояткою, для більш ґрунтовного і зручного утримування дрилі. Рукоятка виконана з перфорованого пластика, а скобова кріплення, дає можливість фіксації в діапазоні 360 ° для настройки оптимального хвата. Завдяки, вбудованій системі обмеження довжини свердління, реалізованої в корпусі рукоятки, можна встановити маркер-упор, зафіксувавши бажану глибину отвору.


  Підстава рукоятки, може служити футляром для дрібних речей і свердел


  Комплектація

  DWT BM-810 C - комплектується мінімально необхідним набором аксесуарів, упакована дриль в кольорову картонну коробку (Розміри: 31.5х24.5х8.0 см; Вага 3.1 кг):

  • Ударний електродриль 1шт.
  • Додаткова рукоятка 1шт.
  • Обмежувач довжини 1шт.
  • Інструкція по експлуатації 2шт.
 • Характеристики
  Інструкція користувача Инструкции DWT PDF icon Скачать инструкцию DWT SBM-810
  Регулятор швидкості
  Макс. обороти холостого ходу 2800 об/мин
  Номінальна потужність 810 Вт
  Вага (без упаковки) 2.2 кг
  Номінальна частота ударів 44800 уд/мин
  Сила струму при напрузі 230В 3.8 А
  Реверс
  Макс. діаметр свердління в дереві 30 мм
  Макс. діаметр свердління в бетоні 10 мм
  Макс. діаметр свердління в стали 13 мм
  Тип інструмента ударная дрель
  Тип патрона быстрозажимной
  Розміри в упаковці 33 × 25 × 8 см
  Діапазон затиску свердлильного патрона 2 — 13 мм
  Різьба свердлильного патрона 1/2"x20 UNF
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Теги: дриль перфоратор регулювання швидкості ударний магнієвий спав ключовий патрон DWT SBM-810 C