Ексцентрикова шліфмашина DWT EX03-125 V

Фиксатор оснастки крючок-петля Регулятор скорости Мягкие накладки

артикул: 168280  
Немає в наявності
 • Опис
  Огляд Ексцентрикова шліфмашина DWT EX03-125 V

  Эксцентриковая шлифмашина DWT EX03-125 V

  DWT EX03-125 V - ексцентрикова (орбітальна) віброшліфувальна машина, напів-напівпрофесійного класу (Semi-Pro), оснащена системою кріплення петля-гачок ( «липучка»), регулятором оборотів, вбудованою системою пиловідсмоктування, а також поворотної додатковою рукояткою.

  Спосіб застосування та високоякісне шліфування плоских поверхонь з досягненням різної шорсткості як на старті, так і при фінішній обробці, а також полірування лакофарбових та інших покриттів.

  ОСОБЛИВОСТІ: продуктивність і якість роботи, потужний і витривалий електродвигун, міцний корпус, пиловідсмоктувач, поворотна рукоятка, регулювання швидкості, ергономічний дизайн, простота і безпека експлуатації (II клас), надійність і довговічність, ідеально співвідношення «ціна-якість»

  двигун EX03-125

  Шліфувальна машина, оснащена високотехнологічним електродвигуном, запас потужності (Номінальна 380 Вт /Вихідна 210 Вт) забезпечує тривалу роботу при високих навантаженнях. Двигун розвиває до 13 000 оборотів в хвилину на холостому ходу (рівень вібрації 3.06м /с?). Ротор ретельно збалансований в два етапи, намотування двигуна має «бронь» жаростійкого лаку, забезпечую захист від абразиву і пилу, а продуктивна крильчатка, створює достатню тягу пиловідсмоктування і ефективне охолодження. Шліфмашина, володіє прийнятним шумовипромінювання: звуковий тиск 91.4 дБ (А), акустична потужність 80.4 дБ (А).

  Орбиталка DWT EX03-125 V

  Орбітальна опорна підошва EX03-125

  Опорна підошва ( «тарілка») має діаметр 125мм, оснащена системою кріплення оснащення гачок-петля ( «липучка»), а профіль радіальних отворів підошви, уніфікований під загальноприйняті стандарти витратних полотен. Підошва здійснює рухи по орбіті, ексцентриситет який становить 2 мм, а частота до 26 000 коливань в хвилину. Установка робочої підошви через кривошип, забезпечує обертання вільний від двигуна, що запобігає надмірне навантаження на поверхню.


  Висока частота коллебаній і оптимальний ексцентриситет, забезпечує високоякісну обробку поверхонь


  Конструкційні особливості EX03-125

  Корпус виконаний з високоякісного удароміцного пластика, конструкція ергономічно продумана, мінімалізіруя стомлюваність оператора при тривалій роботі. Якість виробництва та збирання, виключає люфти, зазори, нерівності та інші дефекти. Жорстка конструкція опорної підошви, забезпечує точність обробки і запобігає «втрату» площині.

  Пылесборный мешок DWT EX03-125 V

  СИСТЕМА пиловідсмоктування - вбудована система пиловідсмоктування забезпечує чистоту робочого місця і мінімізує кількість пилу в повітрі, створюй потік через радіальні отвори в підошві. У комплект поставки входить мішок для збору пилу, а також адаптер для підключення шланга пилососа.

  ДОДАТКОВА РУКОЯТКА - орбіталка оснащена додатковою рукояткою для забезпечення ґрунтовного утримування інструменту. Система кріплення рукоятки, дозволяє фіксувати положення на 360 °, що забезпечує оптимальний хват в будь-яких положеннях і важкодоступних місцях.

  РУКОЯТКА - ергономічної форми, область хвата має гумові вставки, запобігаючи вислизання інструменту.

  КНОПКА ПУСКУ - інтегрована в рукоятку, поверхня прогумована, оснащена БЛОКіворкой натиснутого положення, що зручно при тривалій роботі.

  РЕГУЛЯТОР ОБОРОТОВ - безступінчатий регулятор, дозволяє плавну настройку частоти обертання двигуна для вибору оптимального режиму робіт і контролю процесу оператором.

  Опорная подошва DWT EX03-125 V

  Купити орбітальну шліф машину DWT EX03-125 в інтернет-магазині

  Інтернет-магазин dwt.com.ua - офіційний дистриб'ютор ДВТ Україна, на сайті представлений повний каталог оригінальної продукції з актуальними цінами і наявністю. Купити шліфувальну машину DWT EX03-125 в інтернет-магазині, термін гарантійного обслуговування 2 роки, доставка по території України, оплата будь-яким зручним способом.

  Ексцентрикова шліфмашина, укомплектована набором необхідним для моментального початку роботи. Упакована продукція в фірмову кольорову картонну коробку.

  Комплектація:

  • Шліфмашина 1шт.
  • Додаткова рукоятка 1шт.
  • Мішок для збору пилу 1шт.
  • Патрубок (адаптер) для пилососа 1шт.
  • Наждакове полотно (Р100) 1шт.
  • Інструкція по експлуатації 2шт.
 • Характеристики
  Діапазон коливань 2 мм
  Тип шліфувальні машини эксцентриковая (орбиталка)
  Регулятор швидкості
  Номінальна потужність 380 Вт
  Сила струму при напрузі 230В 1.65 А
  Номінальна частота коливань 12000 — 26000 колебаний/мин
  Вага (без упаковки) 2.2 кг
  Діаметр шліфувальної тарілки 125 мм
  Номінальна кількість обертів 6000 — 13000 об/мин
  Тип кріплення шліф. паперу липучка
  Розміри в упаковці 26 × 17 × 14 см
  Вбудована система пиловідсмоктування
  Довжина шнура 2 м
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Теги: регулювання швидкості шліфмашина ексцентрик полірувальна машина DWT EX03-125 V