Перфоратор DWT BH-950 BMC

Патрон SDS-PlusМягкие накладки на рукоятке

артикул: 93371  
Немає в наявності
 • Опис
  Огляд Перфоратор DWT BH-950 BMC

  Перфоратор DWT BH-950 BMC

  DWT BH-950 - режимний важкий перфоратор ( «бочка»), напів-професійного класу (Semi-Pro), з пневматичним ударним механізмом, електродвигуном середньої потужності, вертикальним в міцному корпусі компактних розмірів.

  ВИКОНУВАНІ РОБОТИ: свердління отворів в металі (Ø до 13 мм) і деревині (Ø до 30 мм), буріння отворів у камені, бетоні і цеглі діаметром до 28 мм, сколювання плитки, довбальні та демонтажні роботи, штроблення каналів і пробивання отворів в стіні .

  ОСОБЛИВОСТІ: універсальність режимів, компактність і зручність в зверненні, пневматичний ударний механізм (4 Дж), запас потужності і продуктивність, віброгасильних підвіс, безпеку експлуатації (II клас), тривалість включення, надійність і витривалість, ідеальне співвідношення «ціна-якість».

  Ударний механізм DWT BH-950

  Перфоратор, оснащений пневматичним ударним механізмом, що розвиває осьові удари по оснащенню з силою 4 Дж і частотою ударів до 4000 в хвилину, що забезпечує ефективне буріння отворів і гідну продуктивність при невеликих демонтажних роботах в режимі довбання. Амплітуда коливань поршня, що приводиться в рух крівошатунним механізмом від двигуна, пропорційна силі удару і частоті обертання.

  Вертикальный перфоратор DWT BH-950 BMC

  Режими робіт перфоратора

  Свердління З УДАРОМ - основний режим перфоратора, дозволяє ефективно бурити тверді поверхні, сколюючи частинки матеріалу ударом, а обертанням видаляючи продукти буріння.

  ненаголошеній свердління - дозволяє свердлити отвори в лагідних матеріалах (керамічна плитка), а також використовувати перфоратор як дриль (застосувавши патрон з перехідним хвостовиком).

  довбання(Удар без обертання) - дозволяє сколювати керамічну плитку, пробивати отвори в стіні, руйнувати і проводити різні довбальні роботи.

  Двигун і редуктор DWT BH-950

  Високотехнологічний електродвигун з вертикальним ( «бочковий»), забезпечує достатній запас потужності (Номінальна 950 Вт /Вихідна 450 Вт) для тривалих робіт при високих навантаженнях. Двигун має жаростойкое лакове покриття, що забезпечують надійний захист обмотки від абразиву і пилу, ротор ретельно отбалансирован, а продуктивна крильчатка, забезпечує ефективне охолодження в будь-яких режимах робіт.

  Перфоратор розвиває до 750 оборотів в хвилину на виході (рівень вібрації 9.54 м /с?), А помірне шумовипромінювання: звуковий тиск 92.0 дБ (А), акустична потужність 104.0 дБ (А), дає можливість роботи не викликаючи агресію оточуючих.

  Патрон SDS MAX DWT BH-950

  Патрон DWT MAX

  Перфоратор оснащений патроном з бистросьемной системи ручного кріплення хвостовиків великого діаметра SDS MAX (діаметр хвостовика 18мм, три відкритих і два закритих паза). Патрон здатний відчувати високі навантаження, передаючи максимальне зусилля оснащенні.

  Запобіжна муфта перфоратора

  Перфоратор DWT BH-1500, оснащений запобіжною муфтою, яка в разі заклинювання бура, забезпечує прослизання зчеплення патрона, не зупиняючи обертання електродвигуна, запобігаючи виходу з ладу обмотку, внаслідок різкого зростання струму.


  Запобіжна муфта забезпечує безпеку оператора і механізму, в разі заклинювання бура і перевантажень інструменту


  Виброгасящий подвес рукоятки DWT BH-950

  Конструкційні особливості DWT BH-950

  Корпус виготовлений з високоякісного удароміцного пластика, а стовбурова частина з магнієвого сплаву, забезпечуючи високу міцність і достатній тепловідвід механізму. Конструкція ергономічно продумана і збалансована, знижуючи стомлюваність при тривалій роботі.

  КНОПКА ПУСКУ - інтегрована в рукоятку, має ергономічну форму, поверхню прогумована, забезпечуючи зручність оператора і можливість роботи в рукавичках.

  віброгасильних підвісити - D-подібна задня рукоятка, оснащена антивібраційним підвісом, значно знижуючи навантаження на суглоби рук оператора. Прорезиненная поверхню, запобігає випадкове вислизання інструменту з рук.

  Технологический лючек DWT BH-950

  ДОДАТКОВА РУКОЯТКА - забезпечує надійне утримання інструменту, система кріплення, дозволяє фіксувати положення в діапазоні 360 °, забезпечує оптимальний хват. Рукоятка має перфоровану поверхню, підстава може служити футляром для дрібних речей.

  швидкоз'ємні щіткотримачем - перфоратор оснащений системою для швидкої заміни і контролю зносу графітних щіток, реалізовану швидкознімними щіткотримачами в зовнішній частині корпусу.

  Комплектация DWT BH-950 BMC

  обмежувач глибини- в додатковій рукоятці, реалізовано кріплення для штанги обмежувача з регулюванням вильоту.

  ВІКНО КОНТРОЛЮ СМАЗКИ - у верхній частині корпусу, реалізований технологічний відсік, для контролю рівня і стану мастила в механізмі.

  Купити перфоратор DWT BH-950 в інтернет-магазині

  Інтернет-магазин dwt.com.ua. є офіційним дистриб'ютором DWT Україна, на сайті представлений повний каталог оригінальної продукції. Купити важкий перфоратор DWT BH-950 по актуальній ціні, термін гарантійного обслуговування 2 роки (42 сервісних центра), доставка по території України, оплата зручним способом.

  Вертикальний перфоратор DWT BH-950 BMC, укомплектований пластиковим кейсом для безпечного транспортування та зручного зберігання інструменту, а також мінімально-необхідними комплектуючими.

  Комплектація:

  • Перфоратор 1шт.
  • Пластиковий кейс 1шт.
  • Додаткова рукоятка 1шт.
  • Обмежувач довжини 1шт.
  • Додаткові щітки 1к-т
  • Інструкція по експлуатації 2шт.
 • Характеристики
  Інструкція користувача Инструкции DWT PDF icon Скачать инструкцию DWT BH-950
  Режими робіт
  • сверление
  • ударное сверление
  • долбление
  Номінальна потужність 950 Вт
  Сила струму при напрузі 230В 4.29 А
  Макс. діаметр свердління в дереві 30 мм
  Енергія одного удару 4 Дж
  Макс. діаметр свердління в стали 13 мм
  Тип патрона DWT PLUS
  Вага (без упаковки) 5.3 кг
  Тип перфоратора вертикальная компоновка
  Макс. діаметр свердління в бетоні 28 мм
  Макс. обороти холостого ходу 750 об/мин
  Швидкоз'ємні креп. щіток
  Номінальна частота ударів 4000 уд/мин
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Теги: перфоратор вертикальний ударний бочковий HAMMER кейс DWT BH-950 BMC