Ударний дриль DWT SBM-600 BMC

Зубчатовенцовый патрон 2 режима работы (сверление, сверление с ударом) Ступенчатый регулятор скорости Электронная регулировка скорости
Реверс Фиксатор кнопки включения

артикул: 167421  
Немає в наявності
 • Опис
  Огляд Ударний дриль DWT SBM-600 BMC

  Ударная дрель DWT SBM-600 BMC

  DWT SBM-600 BMC - компактний ударний дриль середньої потужності, підлозі професійного класу (Semi-Pro), з зубчатовенцовий патроном, системою електронного контролю оборотів, функцією реверсу і інтегрованим в корпус бульбашковим рівнем, поставляється з пластиковим кейсом для трансортіровкі і зберігання інструменту і аксесуарів.Дриль ДВТ, чудово зарекомендувала себе у побутових користувачів як універсальний, невибагливий і довговічний інструмент. Професійні будівельники, відзначили ефективність, витривалість і компактні розміри дрилі з ідеальним співвідношенням «ціна-якість».

  призначення: свердління акуратних отворів великого діаметру в деревині (до 30мм) і металі (до 13мм), а також свердління з ударом отворів діаметром до 13мм в твердих матеріалах, таких як цегла, бетон і кераміка
  Використання різних щіток і насадок, істотно розширюють сферу застосування. Наявність функції реверсу, дозволяє використовувати дриль як шуруповерт
  характеризується: компактними розмірами і малою вагою, універсальністю, потужністю і продуктивністю, безпекою, ергономікою і зручністю в роботі, надійністю, витривалістю і довговічністю

  Двигун і редуктор

  Високотехнологічний продуктивний електродвигун, номінальною потужністю 600 Вт (Вихідна потужність 315 Вт), забезпечує достатній запас потужності для роботи з високими навантаженнями. Ротор ретельно збалансований, підшипники закритого типу, задній має гумову втулку, що запобігає провертання в корпусі. Обмотка має високий рівень ізоляції від пилу і абразиву. Продуктивна крильчатка забезпечує ефективне охолодження.

  Дрель DWT SBM-600 BMC

  Одноступінчатий редуктор, зібраний на металевих зносостійких шестернях з тангенціальним профілем зубів, а вбудована система мастила, забезпечує тривалий ресурс служби і невибагливість механізму. На холостому ходу, дриль розвиває максимальні 2 800 оборотів шпинделя в хвилину.


  Запас потужності, міцний механізм і високоякісні компоненти, забезпечують тривалий термін служби інструменту


  ударний механізм

  Електричний дриль SBM-600, оснащена муфтою ударного механізму, яка дозволяє здійснювати, крім обертальних, зворотно-поступальні рухи шпинделя, вібрацію від прослизання храповиків муфти і шестерні, з максимальною частотою 44 800 ударів в хвилину. Зі збільшенням зусилля і частоти обертання, ударну дію на оброблювану поверхню, пропорційно зростає.

  Ударний дриль має плавний хід і низький рівень вібрації 9.18м / с?. Модель має прийнятні параметри випромінюваного шуму: звуковий тиск 93.0 дБ (А), акустична потужність 104.0 дБ (А).


  Пробивання отворів, дозволяє значно підвищити ефективність свердління отворів в цеглі і бетоні


  Патрон и переключатель DWT SBM-600

  корпус

  Дриль DWT SBM-600 виконана в «револьверному» форм факторі, рукоятка має ергономічну форму для зручності використання однією рукою. Конструкція збалансована, міцна і технічно продумана, а розміщення і профіль вентиляційних отворів, забезпечують високий рівень охолодження, мінімізуючи потрапляння пилу і абразиву в механізм.

  Корпус виготовлений з високоякісного удароміцного пластика, трьохетапний контроль виробництва і збірки, виключає люфти, перекосу, зазори і інші дефекти. Мережевий шнур має довжину два метри, вхід в корпус, посилений гумовою втулкою, що запобігає переломлення дроти. Втулка має петлю для ключа патрона і підвішування інструменту.


  У верхню частину корпусу, інтегрований бульбашковий рівень, для підвищення точності свердління отворів по горизонталі


  патрон

  Дриль SBM-600, оснащена зубчатовенцовий кулачковим патроном з настановної різьбленням 1/2 "x20 UNF. Патрон дозволяє використовувати свердла і різну оснастку інсталяційний діаметрів від 1.5мм до 13мм, що істотно розширює сферу застосування дрилі.

  Курок и реверс DWT SBM-600

  елементи управління

  Перемикач реверсу ползункового типу, інтегрований в корпус над курком, запобігаючи випадкове обламування. Ергономічний повзунковий перемикач режимів свердління «свердління» і «свердління З УДАРОМ», знаходиться у верхній частині корпусу редуктора. Відповідає за взаємодію храповиків ударної муфти і шестерні. Кнопка має фіксацію режиму «ПУСК», що зручно при тривалій роботі. Інтегрований в курок дисковий регулятор, обмежує хід кнопки, налаштовуючи при максимальній швидкості.


  Система електронного контролю частоти обертання, дозволяє плавний пуск і м'яку регулювання обертів силою натискання, а механічна преднастройка обмежує хід курка


  Дополнительная рукоятка DWT SBM-600

  Додаткова рукоятка

  DWT SBM-600 укомплектована додатковою рукояткою, для більш ґрунтовного і зручного утримування дрилі. Рукоятка виконана з перфорованого пластика, а скобова кріплення, дає можливість фіксації в діапазоні 360 ° для настройки оптимального хвата.

  Завдяки, вбудованій системі обмеження довжини свердління, реалізованої в корпусі рукоятки, можна встановити маркер-упор, зафіксувавши бажану глибину отвору.


  Підстава рукоятки, може служити футляром для дрібних речей і свердел


  Кейс DWT SBM-600

  Комплектація

  DWT SBM-600 BMC - комплектується пластиковим кейсом і набором аксесуарів, упакована дриль в кольорову картонну коробку-накладку (Розміри: 40.5х28х11 см; Вага 4.1 кг):

  • Ударний електродриль 1шт.
  • Свердла HSS по металу (Ø: 4.5, 5, 6) 3шт.
  • Свердла по дереву (Ø: 5, 6, 8) 3шт.
  • Свердла по бетону (Ø: 6, 8, 10) 3шт.
  • Додаткова рукоятка 1шт.
  • Обмежувач довжини 1шт.
  • Ключ патрона 1шт.
  • Інструкція по експлуатації 2шт.
 • Характеристики
  Номінальна потужність 600 Вт
  Число оборотів холостого ходу 0-2800 минˉ¹
  Тип дрилі ударная
  Сила струму при напрузі 230 В 2,78 A
  Число ударів 0-44800 минˉ¹
  Тип патрона зубчатовенцовый патрон
  Діапазон затиску свердлильного патрона 1,5-13 мм
  Макс. діаметр свердління в дереві 20 мм
  Макс. діаметр свердління в стали 13 мм
  Макс. діаметр свердління в бетоні 13 мм
  Різьба свердлильного патрона 1/2"x20 UNF
  Функціональні особливості
  • зубчатовенцовый патрон
  • 2 режима работы (сверление, сверление с ударом)
  • регулировка скорости
  • электронная регулировка скорости
  • реверс
  • фиксатор включателя
  Термін гарантії 36 месяцев
  Вага 1,9 кг
  Тип упаковки пластиковый кейс
  Розмір упаковки 39 × 11.5 × 21 см
  Комплектація
  • дрель
  • дополнительная рукоятка
  • зажимной ключ
  • ограничитель глубины
  • инструкция по эксплуатации
  Штрих код 7640159742975
  Інструкція користувача Инструкции DWT PDF icon Скачать инструкцию DWT SBM-600
  Деталізація Детализация DWT PDF icon Скачать схему DWT SBM-600
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Категорії: Дрилі DWT

Теги: дриль перфоратор регулювання швидкості ударний кейс DWT SBM-600 BMC