Акумуляторний шуруповерт DWT ABS-18 SLi-2 BMC

Li-Ion аккумулятор Быстрая зарядка АБ Двухскоростной редуктор Автоблокировка шпинделя

артикул: 167932  
Немає в наявності
 • Опис
  Огляд Акумуляторний шуруповерт DWT ABS-18 SLi-2 BMC

  Аккумуляторный шуруповерт DWT ABS-18 SLi

  DWT ABS-18 Sli-2 BMC - дриль-шуруповерт, напів-професійного класу (Semi-Pro), з Li-Ion акумулятором (2 аккум в комплекті), оснащений двошвидкісним редуктором, 18 + 1 режимами обмеження крутного моменту, системою електронного контролю оборотів, а також функцією реверсу, укомплектований пластиковим кейсом.

  ПРИЗНАЧЕННЯ: свердління невеликого діаметру в деревині (до Ø 30 мм), металі (до Ø 10 мм) і інших матеріалах, а також монтажно-демонтажні роботи з типовими кріпленням до Ø 8 мм. Застосування додаткового оснащення і насадок, істотно розширює сферу застосування і функціонал дрилі-шуруповерта

  ОСОБЛИВОСТІ: двошвидкісний редуктор, автоблокування шпинделя, гальмо вибігання, Li-Ion акумулятор (2 шт. (!) З індикатором заряду, імпульсна ЗУ, 18 + 1 режимів вибору зусилля і режим свердління, LED-підсвітка, збалансований ударостійкий корпус з ергономічним дизайном, компактні розміри і малу вагу, витривалість і довговічність

  Акумулятор шуруповерта DWT ABS-18 Sli-2

  Аккумуляторный шуруповерт DWT ABS-18 SLi

  Дриль-шуруповерт оснащений Li-Ion акумулятором, напругою 18 В, ємністю 1500 мАг, що забезпечує надійну автономну роботу, дозволяючи тривало працювати інструментом з високою продуктивністю. Li-Ion акумулятори - стійкі до нестабільних циклам заряд-розряд (відсутність «ефекту пам'яті»), довговічніше, мають більш компактні розміри і меншу вагу, а також є екологічно нешкідливі аналогів.


  Імпульсний зарядний пристрій, відновлює повний заряд акумуляторної батареї протягом ГОДИНИ, а два Li-Ion акумулятора в комплекті, забезпечують безперервну роботу в режимі «Non Stop»!


  Аккумуляторный шуруповерт DWT ABS-18 SLi-2 BMC

  Двигун і редуктор дрилі-шуруповерта DWT ABS-18

  Високотехнологічний електродвигун, забезпечує високу продуктивність і володіє незаперечною надійністю і витривалістю. Редуктор, зібраний на зносостійких металевих шестернях з великою кількістю сателітів (планетарна шестерня з високоміцного пластика), а два ступені, дозволяють вибір пріоритету співвідношення крутного моменту до частоти обертання.


  Автоматичне блокування шпинделя, дозволяє надійно фіксувати положення патрона на зупиненому двигуні

  Гальмо інерційного, моментально зупиняє обертання патрона при відключенні двигуна, що дозволяє контролювати затяжку кріплення


  Шуруповерт, володіє значним обертовим моментом (28 Нм), на холостому ходу розвиває 0-350 (①-швидкість) і 0-1250 (②-швидкість) оборотів в хвилину, що дозволяє використовувати інструмент як в побутових, так і професійних цілях. Трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва, дозволив досягти рівня вібрації в 1.19 м /с?, А також шумовипромінювання: звуковий тиск 71.8 дБ (А), акустична потужність 82.8 дБ (А).

  Конструкційні особливості DWT ABS-18 Sli-2

  Патрон DWT ABS-18 SLi

  Корпус виготовлений з високоякісного удароміцного пластика, рівень виробництва, виключає люфти, зазори, нерівності та інші дефекти. Конструкція цільна (жорстка і міцна), має оптимальний центрально баланс розміщення рукоятки, що дозволяє знизити стомлюваність оператора при тривалих роботах в різних положеннях. Область хвата, гумові вставки, попереджаючи випадкове випадіння з рук.

  ПАТРОН - одномуфтове кулачковий патрон, швидкозатискного типу, забезпечує надійний затиск оснащення, Ø хвостовика від 1 до 10 мм, без застосування інструменту. Функція автоблокування шпинделя, дозволяє заміну оснащення однією рукою, а також доворачивать кріплення вручну на зупиненому двигуні (використовуючи шурупорерт в якості викрутки), фіксуючи положення патрона.

  Аккумуляторный шуруповерт DWT ABS-18 SLi-2 BMC

  КУРОК - електронна система контролю частоти обертання, дозволяє плавно регулювати обороти, силою натискання курка.

  РЕВЕРС - дозволяє змінювати напрямок обертання. Перемикач «ползункового типу», для зручності, розташований над курком. Попереджаючи випадкове обламування, інтегрований в корпус.

  ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ШВИДКОСТЕЙ - забезпечує зміну ступені в редукторі, змінюючи пріоритет зусилля до швидкості обертання.HIGH - режим для швидкого свердління отворів невеликого діаметра (0-1250 об /хв),LOW - режим для високих навантажень з меншою частотою обертання (0-350 об /хв).

  ДИСК ВИБОРУ ЗУСИЛЛЯ - 18 режимів обмеження крутного моменту, дозволяють оптимально адаптувати необхідне зусилля під різний матеріал, а режим свердління, забезпечує ефективні параметри для швидкісного свердління отворів.

  ВЛАСНИК БІТ - на корпусі шуруповерта, розташований кронштейн для зберігання біт, забезпечуючи швидкий доступ до «гарячої» оснащенні.

  LED - інтегрований в корпус світлодіодний ліхтар, ефективно освітлює робочу область, забезпечуючи комфортну роботу в погано освітлених місцях. При запуску двигуна, автоматично включається підсвічування, відповідно вимикання відбувається також автоматично. Индикатор уровня заряда SLi

  ІНДИКАТОР РІВНЯ ЗАРЯДУ - вбудований LED індикатор на передній панелі акумуляторів, інформує про залишковий рівень заряду батареї.

  Купити акумуляторний шуруповерт DWT ABS-18 Sli-2 BMC в інтернет-магазині

  Пластиковый кейс DWT ABS-18 SLi-2 BMC

  Інтернет-магазин dwt.com.ua - офіційний дистриб'ютор ДВТ Україна, на сайті представлений повний каталог оригінальної і сертифікованої продукції. Купити акумуляторний дриль-шуруповерт DWT ABS-18 Sli-2 BMC в інтернет-магазині, з доставкою по території України.

  Дриль-шуруповерт, укомплектований оптимальним набором шкільного приладдя для продуктивної експлуатації, поставляється в фірмовому пластиковому кейсі для зручного транспортування і зберігання інструменту. Розміри упаковки: 33х33х11.5 см; вага брутто 4.9 кг

  Комплектація:

  • Дриль-шуруповерт 1шт.
  • Пластиковий кейс 1шт.
  • Зарядна док 1шт.
  • Акумулятор 2шт.
  • Інструкція по експлуатації 2шт.
 • Характеристики
  Інструкція користувача Инструкции DWT PDF icon Скачать инструкцию DWT ABS-18 Sli
  Макс. діаметр свердління в дереві 30 мм
  Макс. діаметр закручуємо шурупів 8 мм
  Номінальна напруга 18 В
  Ступені обертального моменту 18
  Тип акумулятора Li-Ion
  Номінальна кількість обертів 350 — 1250 об/мин
  Автоблокування шпинделя
  Реверс
  Дві швидкості
  Вага (без упаковки) 1.29 кг
  Обертаючий момент 1 — 28 Нм
  Вбудований LED ліхтар
  Діапазон затиску свердлильного патрона 1 — 10 мм
  Розміри в упаковці 33 × 33 × 12 см
  Індикатори ступеня заряду
  Тип патрона быстрозажимной
  Час зарядки акумулятора 1 г
  Макс. діаметр свердління в стали 10 мм
  Ємність аккумулятору 1.5 Ач
 • Комплектация
 • Документация
 • Відгуки

Теги: шуруповерт дриль кейс акумуляторний Lithium-ion 2 акумулятора DWT ABS-18 DWT ABS-18 SLi-2 BMC